James Corrigan
Utseende
| James Corrigan | |||
|---|---|---|---|
| FĂždt | 16. apr. 2002[1] | ||
| Beskjeftigelse | FriidrettsutÞver | ||
| Nasjonalitet | USA | ||
| Sport | Friidrett | ||
| Klubb(er) | BYU Cougars | ||
James Corrigan (fĂždt 2002) er en amerikansk friidrettsutĂžver.
Han representerte USA under Sommer-OL 2024 i Paris, der han ble utslÄtt i forsÞket pÄ 3000 meter hinder.[2]
Referanser
[rediger | rediger kilde]- â World Athletics Database, World Athletics utĂžver-ID 15056452, besĂžkt 20. februar 2026[Hentet fra Wikidata]
- â «Results books = Livres des rĂ©sultats : Paris 2024 / Paris 2024». IOC.
Eksterne lenker
[rediger | rediger kilde]- (en) James Corrigan â Olympics.com
- (en) James Corrigan â Olympedia
- (en) James Corrigan â World Athletics
- (en) James Corrigan â Track and Field Statistics
Autoritetsdata
