REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Vereya

FK Vereya Stara Zagora

Bulharsko
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

FK Vereya Stara Zagora - Tým

Brankáři

T. Neykov
# 22 T. Neykov

Bulharsko

22 let

Obránci

S. Tenev

Bulharsko

22 let

D. Ivanov

Bulharsko

21 let

G. Zhelyazkov

Bulharsko

22 let

V. Veskov
# 26 V. Veskov

Bulharsko

23 let

V. Ganev
# 18 V. Ganev

Bulharsko

22 let

P. Yankov
# 14 P. Yankov

Bulharsko

23 let

E. Kurekov

Bulharsko

22 let

Střední záložníci

B. Ryustemov

Bulharsko

27 let · 169.8 lb · 6 ft 0 in

B. Vasiljević

Srbsko

33 let

S. Kolev

Bulharsko

23 let

V. Zhelyazkov

Bulharsko

22 let

P. Stoyanov

Bulharsko

21 let

Útočníci

B. Hristov

Bulharsko

21 let

Statistiky

FK Vereya Stara Zagora Player Statistics

JménoA
Brankáři
T. Neykov 4101060000
Obránci
S. Tenev 19101050000
D. Ivanov 90110030000
G. Zhelyazkov 468651010100
V. Veskov 512660200000
V. Ganev 23101050000
P. Yankov 5101030000
E. Kurekov 9101030000
Střední záložníci
B. Ryustemov 7831697480400
B. Vasiljević 594770120000
S. Kolev 2297252110000
V. Zhelyazkov 356550310000
P. Stoyanov 139312140000
Útočníci
B. Hristov 385853340000

FK Vereya Stara Zagora - Info

Stadion  Trace Arena
Kapacita  2,214
Trenér  I. Vutov

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android