REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Speranţa Cahul

FC Speranţa Cahul

Moldavsko
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

FC Speranţa Cahul - Tým

Brankáři

Pavel Blaghi

Moldavsko

16 let

Orest Budyuk
# 34 O. Budyuk

Ukrajina

25 let · 172 lb · 6 ft 2 in

A. Chirinciuc

Moldavsko

32 let · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Obránci

Iulian Orbu
# 5 I. Orbu

Moldavsko

17 let

M. Guyganov

Rusko

26 let · 172 lb · 6 ft 2 in

Ichaka Cheick Kouame Tiehi
# 17 I. Tiehi

Pobřeží slonoviny

25 let

Alexandru Starîș

Moldavsko

26 let · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Arcadie Rusu
# 93 A. Rusu

Moldavsko

27 let · 134.5 lb · 5 ft 7 in

Mihail Bolun

Moldavsko

32 let · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Střední záložníci

Andrei Bursuc
# 20 A. Bursuc

Moldavsko

24 let

Ion Sclifos

Moldavsko

21 let

Eugeniu Podirca

Moldavsko

20 let

R. Chelari

Moldavsko

22 let

I. Gavrilița

Moldavsko

19 let

S. Trofan
# 21 S. Trofan

Moldavsko

23 let

V. Pavlenko

Ukrajina

27 let · 149.9 lb · 5 ft 7 in

O. Nasonov

Ukrajina

29 let · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Oleksandr Ermachenko

Ukrajina

28 let · 136.7 lb · 5 ft 6 in

Andrii Yakovlev

Ukrajina

32 let · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Útočníci

D. Guştiuc

Moldavsko

24 let

Dmytro Kozban
# 11 D. Kozban

Ukrajina

32 let · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Vadym Voronchenko

Ukrajina

32 let · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Statistiky

FC Speranţa Cahul Player Statistics

JménoA
Brankáři
P. Blaghi 0000010000
O. Budyuk 1844212010110100
A. Chirinciuc 1036121201190300
Obránci
I. Orbu 90110020000
M. Guyganov 130615150110400
I. Tiehi 91612102240200
A. Starîș 1920252417401010
A. Rusu 141721165773300
M. Bolun 131720137170100
Střední záložníci
A. Bursuc 191828208582500
I. Sclifos 171523290000
E. Podirca 6281156070100
R. Chelari 212129254860300
I. Gavrilița 273532290100
S. Trofan 11852415910115300
V. Pavlenko 199923221211100
O. Nasonov 148417161011200
O. Ermachenko 208127225364400
A. Yakovlev 244530273633500
Útočníci
D. Guştiuc 115815141391100
D. Kozban 171221192233000
V. Voronchenko 158822175451100

Přestupy

FC Speranţa Cahul Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy ven
Přestupy ven
G. Andronic
29 ledna 21
29 ledna 21Gloria BuzăuFree
D. Pîslă
01 února 21
01 února 21Milsami-
C. Sandu
01 ledna 21
01 ledna 21Petrocub-

FC Speranţa Cahul - Info

Stadion  Stadionul Sătesc
Kapacita  1,500
Trenér  I. Osipenco

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android