REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Freamunde

SC Freamunde

Portugalsko
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Kde sledovat SC Freamunde

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

SC Freamunde působí v těchto soutěžích: Portugalský pohár. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

SC Freamunde - Tým

Brankáři

K. Parks

USA

22 let · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Obránci

C. Russo

Venezuela

27 let · 178.6 lb · 5 ft 11 in

Paulo Sousa

Portugalsko

19 let

Kiko

Portugalsko

18 let · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Leandro Fernandes

Portugalsko

18 let

Timóteo

Portugalsko

19 let · 154.3 lb · 6 ft 0 in

João Moreira

Portugalsko

20 let

Victor Breno

Brazílie

23 let · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Casimiro

Portugalsko

19 let · 158.7 lb · 5 ft 9 in

Amadeu

Portugalsko

23 let · 183 lb · 6 ft 2 in

Murilo Matos

Brazílie

24 let · 194 lb · 6 ft 3 in

Střední záložníci

Hilário Neto

Portugalsko

18 let

André Cosme

Portugalsko

24 let · 172 lb · 6 ft 0 in

M. Borja

Kolumbie

20 let · 141.1 lb · 5 ft 6 in

Tiago Queiróz

Brazílie

22 let · 149.9 lb · 5 ft 9 in

Pedro Cardoso

Portugalsko

18 let

Pedro Meireles

Portugalsko

18 let

Tomás Oliveira

Portugalsko

19 let · 154.3 lb · 5 ft 9 in

P. N'Diaye

Senegal

24 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Alexandre Sala

Portugalsko

20 let · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Jorge Vilela

Portugalsko

22 let

Útočníci

Tiago Leão

Portugalsko

22 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Celso Hadami

Portugalsko

18 let · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Bruno Pereira

Portugalsko

17 let

Miguel Ângelo

Portugalsko

23 let · 149.9 lb · 5 ft 9 in

Luizinho Silva

Guinea Bissau

23 let · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Statistiky

SC Freamunde Player Statistics

JménoA
Brankáři
K. Parks 901100000000
Obránci
C. Russo 4159452010000
Paulo Sousa 6559816000200
Kiko 8109900000201
Leandro Fernandes 82020000000
Timóteo 4376513000200
João Moreira 1632201820000600
Victor Breno 2454311000100
Casimiro 1599191811010200
Amadeu 2113242402000610
Murilo Matos 00000000000
Střední záložníci
Hilário Neto 71010000000
André Cosme 00000000000
M. Borja 1005141000000
Tiago Queiróz 1132110000000
Pedro Cardoso 11010000000
Pedro Meireles 231010000000
Tomás Oliveira 72012752000000
P. N'Diaye 2826424000100
Alexandre Sala 23073029115030200
Jorge Vilela 1903232308010600
Útočníci
Tiago Leão 13222212103010201
Celso Hadami 881141136020300
Bruno Pereira 322020000000
Miguel Ângelo 1044191097000301
L. Silva 4097431030000

Přestupy

SC Freamunde Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
Tomás Oliveira
01 února 18
01 února 18Montalegre-
Přestupy ven
Luiz Alberto
01 ledna 18
01 ledna 18Trofense-
B. Victor
01 července 18
01 července 18Moreirense-
S. Hipperdinger
06 července 18
06 července 18BerazateguiFree
Rui Raínho
01 ledna 18
01 ledna 18Cesarense-
Rúben Neves
01 ledna 18
01 ledna 18Cinfães-
Carlos Freitas
01 ledna 18
01 ledna 18P Salgadas-
T. Niang
01 ledna 18
01 ledna 18Águeda-
Élsinho
01 července 18
01 července 18Moreirense-

SC Freamunde - Info

Založeno  1933
Stadion  Complexo Desportivo do SC Freamunde
Kapacita  5,000
Trenér  Helton

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android