REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Seattle Reign

Seattle Reign FC

Spojené státy americké
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Seattle Reign FC directly. We publish Seattle Reign FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Seattle Reign FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Seattle Reign FC

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Seattle Reign FC působí v těchto soutěžích: NWSL a Women's Club Friendly. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

NWSL
ABC, CBS Sports, ESPN, Amazon Prime Video, fuboTV, ion, NWSL+, Roku Sports Channel, SiriusXM FC

Hráči

Seattle Reign FC - Tým

Brankáři

Cassie Miller
# 38 C. Miller

USA

31 let · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Claudia Dickey

USA

26 let · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Obránci

Christine Huerta Sofia

USA

33 let · 127.9 lb · 5 ft 6 in

Sally Menti
# 17 S. Menti

USA

24 let

Phoebe McClernon

USA

28 let · 125.7 lb · 5 ft 6 in

Ryanne Brown
# 22 R. Brown

USA

27 let · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Emily Mason
# 14 E. Mason

USA

23 let

Shae Holmes
# 25 S. Holmes

USA

26 let

Jordyn Bugg
# 23 J. Bugg

USA

20 let

Střední záložníci

Samantha Meza
# 20 S. Meza

USA

24 let · 114.6 lb · 5 ft 1 in

Madison Mercado

USA

25 let

Madison Curry
# 24 M. Curry

USA

25 let

Ainsley McCammon

USA

19 let

Jessica Fishlock

Wales

39 let · 121.3 lb · 5 ft 2 in

Angharad James-Turner

Wales

32 let · 130.1 lb · 5 ft 6 in

Útočníci

Grace Dahlien Madeline

USA

22 let

Emeri Adames

USA

20 let · 125.7 lb · 5 ft 2 in

Mia Fishel
# 19 M. Fishel

USA

25 let · 5 ft 6 in

Nerilia Mondesir

Haiti

27 let · 125.7 lb · 5 ft 1 in

Brittany Ratcliffe

USA

32 let · 119 lb · 5 ft 4 in

Holly Ward
# 12 H. Ward

Kanada

22 let

Statistiky

Seattle Reign FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Miller 270330000
C. Dickey 99011110000
Obránci
C. Huerta Sofia 1156131301110
S. Menti 62012931000
P. McClernon 124214140010
R. Brown 3728621000
E. Mason 6491091000
S. Holmes 72110000
J. Bugg
Střední záložníci
S. Meza 107312120230
M. Mercado 1083131215120
M. Curry 7001091130
A. McCammon 85711101410
J. Fishlock 2856511010
A. James-Turner 4171394010
Útočníci
G. Dahlien Madeline
E. Adames 3761091000
M. Fishel 720111011000
N. Mondesir 664121111200
B. Ratcliffe 22713851010
H. Ward 3191073010

Přestupy

Seattle Reign FC Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
C. Huerta Sofia
29 června 2025
29 června 2025OL Lyonnes WNávrat z hostování
L. Woodham
29 června 2025
29 června 2025Crystal Palace WNávrat z hostování
B. Ratcliffe
31 prosince 2025
31 prosince 2025Washington Spirit W-
M. Fishel
09 července 2025
09 července 2025Chelsea W-
H. Ward
12 března 2026
12 března 2026Vancouver Rise WVolný hráč
Přestupy ven
A. Crnogorcevic
06 ledna 2026
06 ledna 2026Strasbourg WVolný hráč
L. Barnes
07 prosince 2025
07 prosince 2025Barnes LaurenEnd of career
V. Latsko
07 prosince 2025
07 prosince 2025Latsko VeronicaEnd of career
H. Glas
18 října 2025
18 října 2025Glas HannaEnd of career
J. Huitema
30 prosince 2025
30 prosince 2025Chicago W-
M. Prohaska
30 prosince 2025
30 prosince 2025Racing Louisville W-

Seattle Reign FC - Info

Založeno  2012
Stadion  ONE Spokane Stadium / Lumen Field
Kapacita  7,479
Trenér  Laura Harvey

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android