ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Bangladesh

Bangladesh Nationale Voetbalelftal

FIFA Ranking #182
Wedstrijden
Ranking
Kijken
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info

FIFA-ranking #182

Bangladesh huidige en historische FIFA-ranking

Hoogste #110 (Apr 1996) Laagste #197 (Dec 2017)
Volledige ranglijst →

Waar te kijken Bangladesh Nationale Voetbalelftal

Tv- en streamingdekking per competitie

Bangladesh komt uit in Wereldbeker Kwalificatie, AFC Asian Cup en FIFA ASEAN Cup. De tv-uitzendingen in Verenigde Staten staan hieronder.

Spelers

Bangladesh Nationale Voetbalelftal Team

Keepers

Mehedi Hasan Srabon

21 jaar

Mithul Marma
# 13 M. Marma

22 jaar

Anisur Rahman

29 jaar

Sujon Hossain

30 jaar

Verdedigers

Monjurur Rahman
# 20 M. Rahman

30 jaar

Zayyan Ahmed
# 19 Z. Ahmed

22 jaar

Taj Uddin Md

24 jaar

Mehedi Hasan

31 jaar

Isa Faysal
# 18 I. Faysal

27 jaar

Rahmat Mia
# 3 R. Mia

26 jaar

Bishwnath Ghosh
# 12 B. Ghosh

27 jaar

Topu Barman

31 jaar · 152.1 lb· 5 ft 9 in

Saad Uddin
# 22 S. Uddin

28 jaar · 152.1 lb· 5 ft 9 in

Tariq Kazi
# 14 T. Kazi

25 jaar · 152.1 lb· 5 ft 9 in

Middenvelders

Jamal Bhuyan

36 jaar · 143.3 lb· 5 ft 8 in

Hamza Choudhury

29 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Ahad Topu Shakil

20 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Syed Shah Quazem Kirmine

27 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Shekh Morsalin

20 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Sohel Rana Md

30 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Sohel Rana
# 17 S. Rana

31 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

Shamit Shome
# 23 S. Shome

29 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Mohammad Ridoy

24 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Aanvallers

Shahriar Emon
# 11 S. Emon

25 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Mohammed Fahim
# 11 M. Fahim

24 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Farhaan Ali Wahid

19 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Rakib Hossain

27 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Mirajul Islam
# 10 M. Islam

20 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Minhazul Shadin

24 jaar · 156.5 lb· 5 ft 9 in

Statistieken

Spelersstatistieken van het nationale voetbalelftal van Bangladesh

NaamA
Keepers
M. Hasan Srabon
M. Marma 180220000
A. Rahman
S. Hossain
Verdedigers
M. Rahman
Z. Ahmed
T. Uddin Md
M. Hasan
I. Faysal 83110000
R. Mia 19211000
B. Ghosh 8611000
T. Barman 90110000
S. Uddin 161220010
T. Kazi 161220000
Middenvelders
J. Bhuyan 96211000
H. Choudhury
A. Topu Shakil
S. Shah Quazem Kirmine
S. Morsalin
S. Rana Md
S. Rana
S. Shome
M. Ridoy 180220000
Aanvallers
S. Emon
M. Fahim
F. Ali Wahid
R. Hossain 149220010
M. Islam
M. Shadin

Info

Bangladesh Voetbalbond Info & Statistieken

Stadion
Bangabandhu National Stadium (36,000 zitplaatsen)
Trainer
Thomas Dooley
Bestuursorgaan
Bangladesh Football Federation
Geschiedenis
Opgericht: 1972, Aangesloten: 1976
Uniform
Shirts: Green, Korte broeken: Green, Kousen: Green
Website

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android