ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Zuid-Korea

Zuid-Korea Nationale Voetbalelftal

FIFA Ranking #32
Wedstrijden
Ranking
Kijken
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info

FIFA-ranking #32

Zuid-Korea huidige en historische FIFA-ranking

Hoogste #17 (Dec 1998) Laagste #69 (Nov 2014)
Volledige ranglijst →

Spelers

Zuid-Korea Nationale Voetbalelftal Team

Keepers

Hyeon-Woo Jo
# 21 H. Jo

35 jaar · 165.3 lb· 6 ft 2 in

Sung-Yun Gu
# 12 S. Gu

32 jaar · 202.8 lb· 6 ft 5 in

Seung-Gyu Kim
# 1 S. Kim

36 jaar · 185.2 lb· 6 ft 1 in

Bum-Keun Song
# 12 B. Song

28 jaar · 205 lb· 6 ft 5 in

Verdedigers

Tae-Hyeon Kim
# 22 T. Kim

29 jaar · 145.5 lb· 5 ft 8 in

Wi-Je Cho
# 14 W. Cho

25 jaar · 145.5 lb· 5 ft 8 in

Yu-Min Cho
Y. Cho

29 jaar · 145.5 lb· 5 ft 8 in

Gun-Hee Kim
G. Kim

24 jaar · 145.5 lb· 6 ft 3 in

Gi-Hyuk Lee
# 6 G. Lee

26 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Hyun-Taek Cho
# 2 H. Cho

25 jaar · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Young-Woo Seol
# 22 Y. Seol

27 jaar · 158.7 lb· 5 ft 11 in

Tae-Seok Lee
# 13 T. Lee

24 jaar · 158.7 lb· 5 ft 9 in

Han-Beom Lee
# 2 H. Lee

24 jaar · 185.2 lb· 6 ft 2 in

Tae-Hyeon Kim
# 5 T. Kim

26 jaar · 180.8 lb· 6 ft 1 in

Jun Choi
# 14 J. Choi

27 jaar · 152.1 lb· 5 ft 9 in

Min-Jae Kim
# 4 M. Kim

29 jaar · 194 lb· 6 ft 2 in

Moon-Hwan Kim
# 15 M. Kim

31 jaar · 141.1 lb· 5 ft 8 in

Middenvelders

Seung-Ho Paik
# 8 S. Paik

29 jaar · 147.7 lb· 5 ft 9 in

Bong-Soo Kim
# 8 B. Kim

26 jaar · 172 lb· 5 ft 11 in

Jun-Ho Bae
# 10 J. Bae

23 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

Hyun-Jun Yang
# 11 H. Yang

24 jaar · 160.9 lb· 5 ft 10 in

In-Beom Hwang

30 jaar · 154.3 lb· 5 ft 9 in

Jin-Gyu Kim
# 24 J. Kim

29 jaar · 149.9 lb· 5 ft 9 in

Ji-Sung Eom
# 7 J. Eom

24 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

Jae-Sung Lee
# 10 J. Lee

34 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

Jin-Seob Park
# 16 J. Park

30 jaar · 172 lb· 5 ft 11 in

Jens Castrop

23 jaar · 167.6 lb· 5 ft 10 in

Kang-In Lee
# 19 K. Lee

25 jaar · 145.5 lb· 5 ft 8 in

Tae-joon Park
# 14 T. Park

27 jaar · 136.7 lb· 5 ft 8 in

Dong-Gyeong Lee
# 26 D. Lee

29 jaar · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Aanvallers

Heung-Min Son
# 7 H. Son

34 jaar · 172 lb· 6 ft 0 in

Minsu Kim
# 9 M. Kim

20 jaar · 172 lb· 5 ft 9 in

Se-Hun Oh
# 19 S. Oh

27 jaar · 196.2 lb· 6 ft 3 in

Hee-Chan Hwang
# 11 H. Hwang

30 jaar · 169.8 lb· 5 ft 9 in

Seung-Won Jeong
# 17 S. Jeong

29 jaar · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Gue-Sung Cho
# 9 G. Cho

28 jaar · 180.8 lb· 6 ft 2 in

Hyeon-Gyu Oh
# 18 H. Oh

25 jaar · 158.7 lb· 6 ft 0 in

Min-Kyu Song
# 11 M. Song

27 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Statistieken

Spelersstatistieken van het nationale voetbalelftal van Zuid-Korea

NaamA
Keepers
H. Jo
S. Gu
S. Kim 270330000
B. Song
Verdedigers
T. Kim
W. Cho
Y. Cho
G. Kim
G. Lee 270330010
H. Cho
Y. Seol 251330000
T. Lee 114220000
H. Lee 270330000
T. Kim
J. Choi
M. Kim 245330000
M. Kim 71110000
Middenvelders
S. Paik 206330010
B. Kim
J. Bae
H. Yang 19110000
I. Hwang 2643301100
J. Kim 58211000
J. Eom 40211000
J. Lee 119220000
J. Park 38211000
J. Castrop 45110000
K. Lee 270330110
T. Park
D. Lee
Aanvallers
H. Son 171330000
M. Kim
S. Oh
H. Hwang 106321000
S. Jeong
G. Cho 29220010
H. Oh 1283211000
M. Song

Info

Zuid-Korea Voetbalbond Info & Statistieken

Stadion
Seoul World Cup Stadium (68,476 zitplaatsen)
Trainer
Robert Moreno
Bestuursorgaan
Korea Football Association
Geschiedenis
Opgericht: 1933, Aangesloten: 1948
Uniform
Shirts: Red, Korte broeken: Blue, Kousen: Red
Website

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android