ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Saif

Saif Sporting Club

Bangladesh
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Saif Sporting Club - Team

Keepers

M. Islam
# 27 M. Islam

Bangladesh

19 jaar

S. Kumar Ray

Bangladesh

19 jaar

Mitul Hossain

Bangladesh

31 jaar

Pappu Hossain

Bangladesh

23 jaar

Verdedigers

Jayed Ahmed
# 34 J. Ahmed

Bangladesh

19 jaar

A. Ahmed
# 33 A. Ahmed

Bangladesh

21 jaar

T. Hossain

Bangladesh

18 jaar

Sabuz Hossain

Bangladesh

20 jaar

M. Rahman

Bangladesh

26 jaar · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Sobug Chandra Das
# 55 S. Das

Bangladesh

19 jaar

I. Hassan Remon

Bangladesh

30 jaar

R. Hasan Rafi

Bangladesh

23 jaar

S. Hossain

Bangladesh

27 jaar

S. Anny
# 3 S. Anny

Bangladesh

31 jaar

T. Uddin
# 18 T. Uddin

Bangladesh

20 jaar · 5 ft 7 in

M. Ganto
# 23 M. Ganto

Bangladesh

24 jaar

Emery Bayisenge

Rwanda

28 jaar · 6 ft 0 in

N. Islam

Bangladesh

34 jaar · 141.1 lb · 5 ft 4 in

Middenvelders

M. Hossain

Bangladesh

21 jaar

Sazzad Hossain Shakil

Bangladesh

N. Miah
# 88 N. Miah

Bangladesh

22 jaar

S. Hudson
# 14 S. Hudson

Bangladesh

20 jaar

M. Sayde
# 28 M. Sayde

Bangladesh

19 jaar

J. Uddin
# 11 J. Uddin

Bangladesh

19 jaar

K. Rabbi
# 19 K. Rabbi

Bangladesh

26 jaar

N. Islam Rasel

Bangladesh

26 jaar

A. Gafurov

Oezbekistan

27 jaar · 5 ft 10 in

Jamal Bhuyan

Bangladesh

32 jaar · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Aanvallers

F. Fahim
# 17 F. Fahim

Bangladesh

20 jaar

N. Ucchash

Bangladesh

19 jaar

R. Uddin

Bangladesh

23 jaar

E. Ogbugh
# 10 E. Ogbugh

Nigeria

32 jaar

M. Udoh
# 9 M. Udoh

Nigeria

30 jaar · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Statistieken

Saif Sporting Club Player Statistics

NaamA
Keepers
M. Islam 00000100000
S. Kumar Ray 901100600000
Mitul Hossain 1350151500200200
P. Hossain 54066001300100
Verdedigers
J. Ahmed 862111700000
A. Ahmed 1408191634510100
T. Hossain 61010600000
Sabuz Hossain 24272501310000
M. Rahman 1153121700000
S. Das 00000000000
I. Hassan Remon 28592711801000
R. Hasan Rafi 1723202002031510
S. Hossain 3621221031220100
S. Anny 1183151324800200
T. Uddin 4240401100000
M. Ganto 18032111400100
E. Bayisenge 1885212101070310
N. Islam 1014121204000001
Middenvelders
M. Hossain 14121918113131400
S. Shakil 3708352520100
N. Miah 00000200000
S. Hudson 00000100000
M. Sayde 901010300000
J. Uddin 243030401000
K. Rabbi 16180801800000
N. Islam Rasel 2930301700000
A. Gafurov 1974222201087300
J. Bhuyan 1726202007104400
Aanvallers
F. Fahim 160821192132510000
N. Ucchash 34410464702000
R. Uddin 794189971320200
E. Ogbugh 13621717040123100
M. Udoh 14561716111119400

Over Saif Sporting Club

Stadion  Mymensingh Stadium
Capaciteit  12,000
Trainer  A. Cruciani

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android