ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:

FC Sens

Frankrijk
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

FC Sens - Team

Keepers

Corentin Journeau

Frankrijk

25 jaar

Mikaël Préau

Frankrijk

46 jaar

Gauthier Marcuccii

Frankrijk

30 jaar

Verdedigers

Santiago Sébillaut

Frankrijk

29 jaar

Amel M'kiddem

Frankrijk

33 jaar

Can Kahyaoğlu

Turkije

26 jaar

Mohamed Amine Fetati

Frankrijk

35 jaar

Ahmed Akaiouass

Frankrijk

31 jaar

V. Galland

Frankrijk

27 jaar

Camel  Bouzaza

Frankrijk

32 jaar

Z. Aanani

Frankrijk

28 jaar

Jean-Edner Charles

Frankrijk

25 jaar

Fathi Dahchour

Frankrijk

39 jaar

Middenvelders

Florian Bastard

Frankrijk

29 jaar

Jean Ambrose

Haïti

33 jaar · 194 lb · 6 ft 3 in

Alexandre Nogal

Frankrijk

37 jaar

Yvan Azouah Ndjole

Frankrijk

26 jaar

Mohamed Kennich

Frankrijk

28 jaar

Mohamed Baf

Frankrijk

29 jaar

W. Essafiani

Frankrijk

27 jaar

Anis Akaiouass

Frankrijk

34 jaar

E. Drame

Frankrijk

31 jaar

Aanvallers

Dimitri Delapierre

Frankrijk

25 jaar

Najim Bouhafs

Frankrijk

34 jaar

Bakary Camara

Frankrijk

31 jaar

Axel El Fares

Frankrijk

28 jaar

Mohamed Lamine  Aissa

Frankrijk

34 jaar

M'Hamed Akkari

Frankrijk

35 jaar

Ali Atrar

Frankrijk

40 jaar

Memik Koçak

Frankrijk

25 jaar

Yacine Imouhay

Frankrijk

24 jaar

Joseph Ambrose

Frankrijk

35 jaar

Yusuf Tuter

Frankrijk

28 jaar

Statistieken

FC Sens Player Statistics

NaamA
Keepers
C. Journeau 109213112070000
M. Préau 524770160001
G. Marcuccii 0000050000
Verdedigers
S. Sébillaut 406550100000
A. M'kiddem 0000000000
C. Kahyaoğlu 90110000000
M. Fetati 153017170000200
A. Akaiouass 720880000100
V. Galland 119114140100101
C. Bouzaza 3128261150100
Z. Aanani 108012120003100
J. Charles 68606060000
F. Dahchour 492752020000
Middenvelders
F. Bastard 100312140000
J. Ambrose 7181091220510
A. Nogal 5551468680400
Y. Azouah Ndjole 10101020000
M. Kennich 147312020000
M. Baf 7431082221200
W. Essafiani 151617170106500
A. Akaiouass 142716160103100
E. Drame 440550100300
Aanvallers
D. Delapierre 1409171701013400
N. Bouhafs 0000000000
B. Camara 6871468381300
A. El Fares 370862520300
M. Aissa 102312020100
M. Akkari 1355181621022200
A. Atrar 73211110000
M. Koçak 130422260000
Y. Imouhay 66202060000
J. Ambrose 128220201000
Y. Tuter 90110000000

Over FC Sens

Opgericht  1987
Stadion  Stade Fernand Sastre
Capaciteit  2,614
Trainer  M. El Fares

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android