ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Apollon Larissa

Apollon Larissa FC

Griekenland
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Apollon Larissa FC - Team

Keepers

G. Oikonomopoulos

Griekenland

24 jaar

K. Bakaros

Griekenland

18 jaar

Verdedigers

C. Kalousis

Griekenland

25 jaar

V. Avlonitis

Griekenland

24 jaar

C. Fourkiotis

Griekenland

22 jaar

B. Humolli

Kosovo

19 jaar

Middenvelders

D. Ziakas
# 17 D. Ziakas

Griekenland

23 jaar

A. Chalatsis

Griekenland

23 jaar

P. Potosoglou

Griekenland

24 jaar

P. Divanes

Griekenland

17 jaar

Aanvallers

G. Balogiannis

Griekenland

26 jaar

D. Kligopoulos

Griekenland

25 jaar · 6 ft 2 in

G. Zacharakis

Griekenland

22 jaar

E. Nousios

Griekenland

25 jaar

M. D'Agostino

Italië

23 jaar

A. Kotsianoulis

Griekenland

22 jaar

Statistieken

Apollon Larissa FC Player Statistics

NaamA
Keepers
G. Oikonomopoulos 526660160100
K. Bakaros 104211060000
Verdedigers
C. Kalousis 6951183232410
V. Avlonitis 695880210000
C. Fourkiotis 46110140000
B. Humolli 233716080100
Middenvelders
D. Ziakas 0000000000
A. Chalatsis 555862130100
P. Potosoglou 7831192320000
P. Divanes 276633170100
Aanvallers
G. Balogiannis 7071174240310
D. Kligopoulos 79511101310300
G. Zacharakis 7991192423000
E. Nousios 197321120100
M. D'Agostino 656880200000
A. Kotsianoulis 7401082330000

Transfers

Apollon Larissa FC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Uitgaande transfers
Uitgaande transfers
S. Siatravanis
11 maart 23
11 maart 23Makedonikos N.Free
G. Contreras
01 januari 23
01 januari 23Estudiantes M.-
S. Dyulgerov
07 maart 23
07 maart 23Arda-

Over Apollon Larissa FC

Opgericht  1930
Stadion  Gipedo Apollon Larisas
Capaciteit  5,000

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android