ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Chania

Chania FC

Griekenland
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Chania FC - Team

Keepers

Georgios Lazaridis

Griekenland

36 jaar

F. Koutzavasilis

Griekenland

31 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Theodoros Lampiris

Griekenland

23 jaar

Verdedigers

N. Kechagias

Griekenland

19 jaar

Nikolaos Ziabaris

Griekenland

29 jaar · 6 ft 4 in

I. Sotirakos

Griekenland

25 jaar

X. Panos

Griekenland

30 jaar

A. Karageorgis

Griekenland

22 jaar

C. Gromitsaris

Griekenland

29 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

V. Andreou

Griekenland

29 jaar

D. Oungialidis

Griekenland

25 jaar

Middenvelders

Markos Berdios

Griekenland

19 jaar

H. Mumin
# 16 H. Mumin

Griekenland

33 jaar

Thanasis Kartsampas

Griekenland

22 jaar

O. Sountoura

Mali

25 jaar

Carlinhos
# 95 Carlinhos

Brazilië

24 jaar

A. Dimitriadis

Griekenland

23 jaar · 149.9 lb · 5 ft 9 in

A. Arnarellis

Griekenland

28 jaar

K. Panagiotoudis

Griekenland

25 jaar

A. Seliniotakis

Griekenland

30 jaar

A. Papachristos

Griekenland

27 jaar

Nikos Kouskounas

Griekenland

31 jaar

Aanvallers

P. Kassos
# 31 P. Kassos

Griekenland

28 jaar

T. Vasiliou

Griekenland

25 jaar · 5 ft 7 in

N. Vrettos

Griekenland

25 jaar

V. Triantafyllakos

Griekenland

28 jaar · 6 ft 1 in

C. Tzioras

Griekenland

31 jaar

E. Giakos

Griekenland

29 jaar · 165.3 lb · 6 ft 3 in

Statistieken

Chania FC Player Statistics

NaamA
Keepers
G. Lazaridis 901100170000
F. Koutzavasilis 162018180000300
T. Lampiris 0000020000
Verdedigers
N. Kechagias 0000010000
N. Ziabaris 0000000000
I. Sotirakos 152317170000510
X. Panos 97912120423500
A. Karageorgis 0000020000
C. Gromitsaris 135015150101000
V. Andreou 166019190202300
D. Oungialidis 447752170100
Middenvelders
M. Berdios 0000010000
H. Mumin 150917170100900
T. Kartsampas 61303050100
O. Sountoura 245431211000
Carlinhos 211422121100
A. Dimitriadis 61014685101200
A. Arnarellis 3608443120000
K. Panagiotoudis 120216133340200
A. Seliniotakis 2756330130300
A. Papachristos 368642170000
N. Kouskounas 149918171615500
Aanvallers
P. Kassos 151117170114300
T. Vasiliou 82505080000
N. Vrettos 92015105693300
V. Triantafyllakos 693981311400
C. Tzioras 6871293882200
E. Giakos 336853533100

Over Chania FC

Opgericht  1945
Stadion  Stadio Chanion
Capaciteit  3,000
Trainer  A. Vosniadis

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android