ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Thrasyvoulos

Thrasyvoulos Fylis FC

Griekenland
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Thrasyvoulos Fylis FC - Team

Keepers

N. Stavrianos

Griekenland

28 jaar

Ilias Maroulis

Griekenland

24 jaar

Giorgos Hazlaris

Griekenland

20 jaar

Verdedigers

Stavros Tziortziopoulos

Griekenland

35 jaar

Nikos Papanikou

Griekenland

21 jaar · 5 ft 6 in

Christos Maniatis

Griekenland

22 jaar

Vaios Siakavaras

Griekenland

21 jaar

S. Kalamiotis

Griekenland

23 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Petros Serepas

Griekenland

19 jaar

Stathis Provatidis

Griekenland

30 jaar

Georgios Syros

Griekenland

37 jaar

Taxiarchis Katsivelas

Griekenland

20 jaar

Anastasios Lytras
# 55 A. Lytras

Griekenland

20 jaar

Nikolaos Vasiliou

Griekenland

36 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Middenvelders

Dimitrios Rodis
# 86 D. Rodis

Griekenland

26 jaar

Pavlos Skamantzouras

Griekenland

25 jaar

Andreas Kontoulis

Griekenland

20 jaar

Charalambos Vangelis

Griekenland

31 jaar

Andreas Arkoumanis

Griekenland

33 jaar

Vasilis Moukidis

Griekenland

19 jaar

Alexis Souflas

Griekenland

24 jaar

P. Bakalis

Griekenland

25 jaar

Robert Agolli
# 29 R. Agolli

Albanië

20 jaar

N. Vlasopoulos

Griekenland

25 jaar

Nikolaos Skondras

Griekenland

20 jaar · 167.6 lb · 5 ft 10 in

S. Andrikos

Griekenland

23 jaar

Aanvallers

Cristian Ricardo da Costa

Brazilië

30 jaar

Panagiotis Kalogiannis

Griekenland

21 jaar

Alexandros Kaklamanos

Griekenland

39 jaar · 6 ft 1 in

S. Serepas

Griekenland

21 jaar · 143.3 lb · 5 ft 9 in

Mohamed Keita
# 32 M. Keita

Guinee

22 jaar · 180.8 lb · 6 ft 0 in

N. Baci
# 99 N. Baci

Griekenland

22 jaar

K. Stavrothanasopoulos

Griekenland

21 jaar · 5 ft 8 in

Klearchos Dimitriou

Griekenland

20 jaar

Manolis Kalogridis

Griekenland

22 jaar

Aggelos Georgiadis

Griekenland

21 jaar

Statistieken

Thrasyvoulos Fylis FC Player Statistics

NaamA
Keepers
N. Stavrianos 2491292902800100
I. Maroulis 5256510400000
G. Hazlaris 4410101800000
Verdedigers
S. Tziortziopoulos 2104252321400600
N. Papanikou 5731741332100200
C. Maniatis 00000000000
V. Siakavaras 21852321200200
S. Kalamiotis 2046272345520501
P. Serepas 3937432700100
S. Provatidis 2450292813100810
G. Syros 3139353501030620
T. Katsivelas 00000000000
A. Lytras 00000300000
N. Vasiliou 2407272701510400
Middenvelders
D. Rodis 00000000000
P. Skamantzouras 40383511800000
A. Kontoulis 181010800000
C. Vangelis 00000000000
A. Arkoumanis 15422218461000600
V. Moukidis 641010900000
A. Souflas 2396241800200
P. Bakalis 28663232020001410
R. Agolli 1379211838900200
N. Vlasopoulos 1683191902000300
N. Skondras 112323131092310200
S. Andrikos 5638620600100
Aanvallers
Cristian 3646513310201
P. Kalogiannis 4759635500000
A. Kaklamanos 71111832600100
S. Serepas 1619231676930300
M. Keita 34493631000100
N. Baci 201010100000
K. Stavrothanasopoulos 19662823513630520
K. Dimitriou 00000300000
M. Kalogridis 2406241800000
A. Georgiadis 6252271572400000

Transfers

Thrasyvoulos Fylis FC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
P. Kalogiannis
31 januari 13
31 januari 13PanioniosUitgeleend
Uitgaande transfers
X. Panos
01 juli 13
01 juli 13PanioniosFree
P. Plavoukos
01 juli 13
01 juli 13VeriaFree

Over Thrasyvoulos Fylis FC

Opgericht  1938
Stadion  Stadio Fylis
Capaciteit  3,142
Trainer  V. Vouzas

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android