ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Hacettepe

Hacettepe Spor Kulübü

Turkije
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Hacettepe Spor Kulübü - Team

Keepers

T. Kırveli

Turkije

27 jaar · 6 ft 2 in

A. Polat
# 24 A. Polat

Turkije

20 jaar

A. Varol
# 99 A. Varol

Turkije

21 jaar · 6 ft 2 in

Verdedigers

Doğan Bilgin
# 45 D. Bilgin

Duitsland

23 jaar

Veli Ortakcı

Turkije

29 jaar

T. Çiçek

Turkije

27 jaar · 160.9 lb · 5 ft 10 in

K. Aydın

Turkije

21 jaar · 6 ft 2 in

Fahrettin Ülger

Turkije

25 jaar

B. Özdemir

Turkije

22 jaar · 5 ft 8 in

B. Tekin
# 27 B. Tekin

Turkije

22 jaar · 138.9 lb · 5 ft 10 in

Cebrail Serçek

Turkije

30 jaar

T. Kumbasar

Turkije

23 jaar · 6 ft 1 in

E. Karadağ

Turkije

24 jaar · 172 lb · 6 ft 2 in

Middenvelders

Seyit Kahya
# 18 S. Kahya

Turkije

20 jaar

A. Gök
# 8 A. Gök

Turkije

22 jaar · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Arda Tuzcu Ahmet

Turkije

20 jaar · 6 ft 0 in

M. Yorulmaz

Turkije

20 jaar · 147.7 lb · 5 ft 11 in

Ahmet Mert Bayındır

Turkije

25 jaar

B. Ünal
# 20 B. Ünal

Turkije

20 jaar · 5 ft 10 in

Goktug Erdem
# 30 G. Erdem

Turkije

18 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

B. Sarka
# 97 B. Sarka

Nederland

21 jaar · 160.9 lb · 5 ft 9 in

B. Özdemir

Turkije

21 jaar

A. Daşdemir

Turkije

24 jaar

Doğan Can Gölpek

Nederland

27 jaar · 154.3 lb · 6 ft 2 in

E. Şengül

Turkije

28 jaar · 143.3 lb · 5 ft 6 in

M. İlhan

Turkije

26 jaar

Aanvallers

M. Güngör

Turkije

21 jaar

M. Yıldırım

Turkije

20 jaar · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Kadir Yurttadur

Turkije

23 jaar · 165.3 lb · 5 ft 11 in

S. Ekinci

Turkije

20 jaar · 154.3 lb · 6 ft 1 in

D. Öksüz

Azerbeidzjan

23 jaar · 6 ft 0 in

A. Cin
# 67 A. Cin

Duitsland

24 jaar · 5 ft 8 in

Statistieken

Hacettepe Spor Kulübü Player Statistics

NaamA
Keepers
T. Kırveli 243228280210301
A. Polat 5208531180100
A. Varol 151010150000
Verdedigers
D. Bilgin 14101070000
V. Ortakcı 176821201131200
T. Çiçek 97614113330310
K. Aydın 1514211742120700
F. Ülger 1883252053601000
B. Özdemir 376835160200
B. Tekin 72312160100
C. Serçek 245030282520300
T. Kumbasar 392541060100
E. Karadağ 221526251430700
Middenvelders
S. Kahya 686187116142200
A. Gök 2353292721020500
A. Tuzcu Ahmet 713990401000
M. Yorulmaz 72716795120100
M. Bayındır 338541310100
B. Ünal 1648170120000
G. Erdem 175330191115123400
B. Sarka 3261037370000
B. Özdemir 2479272140100
A. Daşdemir 89616106891100
D. Gölpek 111315132522200
E. Şengül 96012120500400
M. İlhan 5171257490100
Aanvallers
M. Güngör 2278302641045600
M. Yıldırım 10682210127141200
K. Yurttadur 5231073640100
S. Ekinci 216730237975400
D. Öksüz 229725280100
A. Cin 6181192720401

Transfers

Hacettepe Spor Kulübü Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
A. Cin
21 januari 22
21 januari 22Bergama BSFree
T. Çiçek
20 januari 22
20 januari 22ModafenFree
E. Şengül
28 januari 22
28 januari 22YomraFree
D. Öksüz
12 januari 22
12 januari 22Bursa YıldırımFree
B. Özdemir
03 februari 22
03 februari 22ÇankayaFree
K. Yurttadur
12 januari 22
12 januari 22Bursa YıldırımFree
B. Tekin
12 januari 22
12 januari 22CeyhanFree
D. Gölpek
14 januari 22
14 januari 22AdıyamanFree
D. Bilgin
08 februari 22
08 februari 22ÇankayaFree
Uitgaande transfers
R. Karabacak
28 januari 22
28 januari 22Çayırova-
S. Koparan
28 januari 22
28 januari 22İzmirspor-
E. Elihoş
28 januari 22
28 januari 22Çankaya-

Over Hacettepe Spor Kulübü

Opgericht  1949
Stadion  Cebeci İnönü Stadı
Capaciteit  35,550
Trainer  A. Okumuş

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android