REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Deportes Concepción

CD Concepción

Chile
Mecze
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of CD Concepción directly. We publish CD Concepción TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CD Concepción matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Zawodnicy

CD Concepción - Kadra

Bramkarze

Alexis Veloso Espinoza Nery

Chile

39 lata · 5 ft 11 in

Nicolas Araya
# 25 N. Araya

Chile

27 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Obrońcy

Martin Ramirez

Chile

21 lata

Mateo Gonzalez

Chile

21 lata

Cristian Riquelme

Chile

22 lata · 141.1 funt · 5 ft 8 in

Norman Rodriguez

Urugwaj

28 lata · 6 ft 0 in

Ariel Caceres

Chile

26 lata

Fausto Grillo
# 37 F. Grillo

Argentyna

33 lata · 172 funt · 5 ft 11 in

Diego Carrasco

Chile

31 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Brayan Vejar
# 11 B. Vejar

Chile

31 lata · 152.1 funt · 5 ft 6 in

Pomocnicy

Yonatan Rodriguez

Urugwaj

33 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Fernando Martinez

Paragwaj

32 lata · 176.4 funt · 5 ft 9 in

Jorge Henriquez

Chile

32 lata · 169.8 funt · 5 ft 9 in

Aldair Davila Carvajal Misael

Chile

35 lata · 172 funt · 5 ft 8 in

Fabrizio Manzo

Chile

28 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Cristobal Zambrano

Chile

18 lata

Ethan Espinoza

Chile

25 lata

Mario Sandoval

Chile

35 lata · 145.5 funt · 5 ft 4 in

Leenhan Romero
# 26 L. Romero

Wenezuela

19 lata · 127.9 funt · 5 ft 6 in

Atakujący

Joaquin Larrivey

Argentyna

42 lata · 180.8 funt · 6 ft 0 in

Bastian Escobar

Chile

20 lata

Carlos Escobar

Chile

36 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Aldrix Jara
# 19 A. Jara

Chile

26 lata

Diego Acosta
# 27 D. Acosta

Paragwaj

23 lata · 160.9 funt · 5 ft 8 in

Matias Cavalleri

Chile

28 lata · 132.3 funt · 5 ft 6 in

Raul Romero Gonzalez Fernando

Paragwaj

26 lata · 176.4 funt · 5 ft 8 in

Joaquin Montecinos

Chile

30 lata · 5 ft 6 in

Statsy

CD Concepción Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
A. Veloso Espinoza Nery
N. Araya 117013130000
Obrońcy
Martin Ramirez
M. Gonzalez 101220000
C. Riquelme 353642020
N. Rodriguez 1497171702030
A. Caceres 1210151502020
F. Grillo 1142141311041
D. Carrasco 780990021
B. Vejar 4431082000
Pomocnicy
Y. Rodriguez 81212102020
F. Martinez 187431010
J. Henriquez 1118171613220
A. Davila Carvajal Misael 108516151200
F. Manzo
C. Zambrano
E. Espinoza
M. Sandoval 888141132030
L. Romero 128431010
Atakujący
J. Larrivey 1239161514111
B. Escobar 9110010
C. Escobar
A. Jara 900181352010
D. Acosta 100321000
M. Cavalleri 5081293210
R. Romero Gonzalez Fernando 119422000
J. Montecinos 278642010

Transfery

CD Concepción Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
A. Veloso Espinoza Nery
04 stycznia 2026
04 stycznia 2026San LuisWolny zawodnik
B. Vejar
10 stycznia 2026
10 stycznia 2026U. EspanolaWypożyczenie
J. Montecinos
14 lipca 2026
14 lipca 2026LimacheTransfer
Y. Rodriguez
18 lutego 2026
18 lutego 2026NacionalWolny zawodnik
F. Martinez
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Rubio NuWolny zawodnik
F. Grillo
04 stycznia 2026
04 stycznia 2026Atl. TucumanWolny zawodnik
R. Romero Gonzalez Fernando
09 lipca 2026
09 lipca 2026Sportivo TrinidenseWypożyczenie
D. Acosta
12 lipca 2026
12 lipca 20262 de MayoWolny zawodnik
C. Riquelme
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Colo ColoWypożyczenie
L. Romero
11 stycznia 2026
11 stycznia 2026U. CatolicaWypożyczenie
Transfer z
C. Suarez
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026San FelipeWolny zawodnik
S. Silva
08 marca 2026
08 marca 2026RangersWolny zawodnik
Cesar
06 września 2026
06 września 2026LimacheWolny zawodnik
F. Valencia Rossel Leonardo
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026LimacheWolny zawodnik
N. Sepulveda
09 lipca 2026
09 lipca 2026AntofagastaWolny zawodnik
B. Valdivia
14 stycznia 2026
14 stycznia 2026Deportes TemucoWypożyczenie
C. Fernandez
19 marca 2026
19 marca 2026Dep. LinaresWolny zawodnik
A. Gillard
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026CorvinulWolny zawodnik
U. Ojeda
10 stycznia 2026
10 stycznia 2026U. EspanolaWypożyczenie
J. Espinola
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026GuaraniTransfer
S. Mesias Gonzalez Ignacio
14 lipca 2026
14 lipca 2026Union La CaleraPowrót z wypożyczenia

O CD Concepción

Utworzony  1966
Stadion  Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo
Pojemność  37,000
Menedżer  Patricio Almendra

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida