REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Univ. Concepción

CD Universidad de Concepción

Chile
Mecze
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Mecze

CD Universidad de Concepción - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of CD Universidad de Concepción directly. We publish CD Universidad de Concepción TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CD Universidad de Concepción matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Zawodnicy

CD Universidad de Concepción - Kadra

Bramkarze

Jorge Broun

Argentyna

40 lata · 198.4 funt · 6 ft 2 in

Diego Matamala

Chile

24 lata

Jose Sanhueza

Chile

25 lata

Obrońcy

Matias Retamal Bascur David

Chile

23 lata · 5 ft 10 in

Jorge Espejo
# 21 J. Espejo

Chile

26 lata

Benjamin Saez

Chile

21 lata

Bastian Ubal
# 6 B. Ubal

Chile

24 lata

Abraham Oyanedel Hernandez Yerco

Chile

26 lata · 163.1 funt · 5 ft 6 in

Alejandro Diaz Campos Antonio

Chile

26 lata · 172 funt · 5 ft 9 in

Moises Gonzalez

Chile

25 lata · 163.1 funt · 5 ft 11 in

Angel Barbieri Miguel

Argentyna

33 lata · 174.2 funt · 5 ft 11 in

Nicolas Garrido

Chile

24 lata

Osvaldo Gonzalez

Chile

42 lata · 5 ft 11 in

Pomocnicy

Luca Kmet
# 28 Luca Kmet

Paragwaj

21 lata

Cristobal Zambrano

Chile

18 lata

Tomas Roco
# 26 T. Roco

Chile

20 lata

Jeison Fuentealba

Chile

23 lata · 141.1 funt · 5 ft 6 in

Bryan Ogaz
# 16 B. Ogaz

Chile

26 lata

Luis Rojas
# 20 L. Rojas

Chile

24 lata · 180.8 funt · 5 ft 10 in

Cristopher Mesias
# 19 C. Mesias

Chile

28 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

Facundo Mater

Syria

28 lata · 141.1 funt · 5 ft 4 in

Pablo Parra
# 14 P. Parra

Chile

32 lata · 132.3 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Iam Gonzalez

Chile

22 lata

Patricio Romero
# 23 P. Romero

Chile

21 lata

Harol Salgado

Chile

26 lata

Cecilio Waterman

Panama

35 lata · 178.6 funt · 5 ft 11 in

Rogelio Funes Mori

Meksyk

35 lata · 167.6 funt · 6 ft 2 in

Diego Sabando

Chile

21 lata

Statsy

CD Universidad de Concepción Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
J. Broun 270330021
Diego Matamala
J. Sanhueza 630770000
Obrońcy
M. Retamal Bascur David 87011110051
J. Espejo 103716142050
Benjamin Saez 272541020
B. Ubal
A. Oyanedel Hernandez Yerco 118518153210
A. Diaz Campos Antonio 635131121140
M. Gonzalez 523972020
A. Barbieri Miguel 304440020
N. Garrido
O. Gonzalez 1418171701040
Pomocnicy
Luca Kmet
C. Zambrano 126413000
T. Roco 67110000
J. Fuentealba 1441181802040
B. Ogaz 83814122150
L. Rojas 4217613110
C. Mesias 945151321070
F. Mater 126014140120
P. Parra 4441183130
Atakujący
I. Gonzalez 20220000
P. Romero
H. Salgado
C. Waterman 1324151505131
R. Funes Mori 245440100
D. Sabando 79220010

Transfery

CD Universidad de Concepción Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
J. Broun
20 lipca 2026
20 lipca 2026Rosario CentralWolny zawodnik
R. Funes Mori
12 sierpnia 2026
12 sierpnia 2026Club LeonWolny zawodnik
A. Barbieri Miguel
27 lipca 2026
27 lipca 2026Dep. RiestraWolny zawodnik
I. Gonzalez
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Deportes Iquique-
T. Roco
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026FortalezaWolny zawodnik
Transfer z
F. Mussis
07 lutego 2026
07 lutego 2026Villa San CarlosWolny zawodnik
L. Gonzalez
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026FBC MelgarPowrót z wypożyczenia
A. Uribe
12 lipca 2026
12 lipca 2026U. EspanolaPowrót z wypożyczenia
A. Urzi
16 lipca 2026
16 lipca 2026JuarezPowrót z wypożyczenia
S. Silva
20 lipca 2026
20 lipca 2026America De CaliPowrót z wypożyczenia
O. Canessa
26 stycznia 2026
26 stycznia 2026Provincial OvalleWolny zawodnik
M. Ramirez
18 stycznia 2026
18 stycznia 2026San FelipeWypożyczenie
L. Bejar
14 marca 2026
14 marca 2026Atletico ColinaWolny zawodnik
L. Molina
02 marca 2026
02 marca 2026U. EspanolaWypożyczenie

O CD Universidad de Concepción

Utworzony  1994
Stadion  Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo
Pojemność  33,000
Menedżer  Cristian Munoz

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida