REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Jamaica U20

Jamajka U-20

Jamajka
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Jamajka U-20 directly. We publish Jamajka U-20 TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Jamajka U-20 matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Jamajka U-20

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Jamajka U-20 bierze udział w tych rozgrywkach: Towarzyski mecz i Mistrzostwa CONCACAF U20. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Towarzyski mecz
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Zawodnicy

Jamajka U-20 - Kadra

Bramkarze

Tawayne Lynch
# 13 T. Lynch

Jamajka

19 lata

J. Grant

Jamajka

17 lata

Obrońcy

Javin Williams

19 lata

N. Bolt-Barrett

Jamajka

18 lata

S. Wizzard

Jamajka

19 lata

A. Reid
# 5 A. Reid

Jamajka

18 lata

R. Blake

Jamajka

19 lata

Pomocnicy

F. Reynolds

Jamajka

19 lata

Christopher Ainsworth

Jamajka

19 lata

Makai Welch

Jamajka

19 lata

B. Burkett

Jamajka

19 lata · 5 ft 5 in

A. Bicknell

Jamajka

20 lata

R. Small

Jamajka

20 lata

Atakujący

J. Smith
# 15 J. Smith

Jamajka

19 lata

D. Cohen

Jamajka

18 lata

O. Watson
# 10 O. Watson

Jamajka

18 lata

Nyle Waugh
# 20 N. Waugh

USA

18 lata

Ashton Gordon
# 14 A. Gordon

Jamajka

18 lata · 5 ft 6 in

Statsy

Jamajka U-20 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
T. Lynch 90110020000
J. Grant 180220010000
Obrońcy
Javin Williams 270330000000
N. Bolt-Barrett 270330000200
S. Wizzard 82211120000
A. Reid 248330100100
R. Blake 130220210100
Pomocnicy
F. Reynolds 207321210000
C. Ainsworth 232321010200
M. Welch 161220000101
B. Burkett 95321210000
A. Bicknell 57202020200
R. Small 71211120000
Atakujący
J. Smith 32202030000
D. Cohen 114220210100
O. Watson 90211110000
N. Waugh 167312020000
A. Gordon 112312120000

O Jamajka U-20

Utworzony  1910
Stadion  Independence Park
Pojemność  35,000
Menedżer  J. Waite

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida