REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Daejeon Citizen

Daejeon Hana Citizen FC

Republika Korei
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Mecze

Daejeon Hana Citizen FC - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of Daejeon Hana Citizen FC directly. We publish Daejeon Hana Citizen FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Daejeon Hana Citizen FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Daejeon Hana Citizen FC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Daejeon Hana Citizen FC bierze udział w tych rozgrywkach: AFC Champions League Elite, Mecz towarzyski, Puchar FA Korei Południowej i K League 1. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Daejeon Hana Citizen FC - Kadra

Bramkarze

Chang-Geun Lee
# 1 C. Lee

Republika Korei

33 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Jun-Seo Lee
# 25 J. Lee

Republika Korei

28 lata

Obrońcy

Chang-Rae Ha
# 45 C. Ha

Republika Korei

31 lata · 198.4 funt · 6 ft 2 in

Sung-Gwon Cho
# 4 S. Cho

Republika Korei

25 lata · 154.3 funt · 5 ft 11 in

Kyu-Hyun Park
# 2 K. Park

Republika Korei

25 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Moon-Hwan Kim
# 33 M. Kim

Republika Korei

31 lata · 141.1 funt · 5 ft 8 in

Jong-Eun Lim
# 5 J. Lim

Republika Korei

36 lata · 187.4 funt · 6 ft 3 in

Min-Duk Kim
# 3 M. Kim

Republika Korei

30 lata · 172 funt · 6 ft 0 in

Yun-Sung Kang
# 6 Y. Kang

Republika Korei

29 lata · 143.3 funt · 5 ft 7 in

Jin-Ya Kim
# 13 J. Kim

Republika Korei

28 lata · 138.9 funt · 5 ft 9 in

Jae-Suk Oh
# 22 J. Oh

Republika Korei

36 lata · 165.3 funt · 5 ft 10 in

Myung-Jae Lee
# 16 M. Lee

Republika Korei

32 lata · 165.3 funt · 5 ft 11 in

Anton Krivotsyuk

Azerbejdżan

28 lata · 167.6 funt · 6 ft 1 in

Pomocnicy

Hyeon-Ug Kim
# 70 H. Kim

Republika Korei

31 lata · 134.5 funt · 5 ft 2 in

Soon-Min Lee
# 44 S. Lee

Republika Korei

32 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Hyeon-Sik Lee
# 20 H. Lee

Republika Korei

30 lata · 141.1 funt · 5 ft 8 in

Bobsin Victor

Brazylia

26 lata · 160.9 funt · 5 ft 11 in

Jun-Beom Kim
# 14 J. Kim

Republika Korei

28 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

Bong-Soo Kim
# 30 B. Kim

Republika Korei

26 lata · 172 funt · 5 ft 11 in

Atakujący

Jae-Hee Jeong
# 27 J. Jeong

Republika Korei

32 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Masatoshi Ishida

Japonia

31 lata · 152.1 funt · 5 ft 10 in

Gustav Ludwigson

Szwecja

32 lata · 165.3 funt · 5 ft 11 in

Victor Joao
# 77 V. Joao

Brazylia

27 lata

Won-Sang Um
# 11 W. Um

Republika Korei

27 lata · 132.3 funt · 5 ft 7 in

Jin-Su Seo
# 19 J. Seo

Republika Korei

25 lata · 156.5 funt · 6 ft 0 in

Min-Kyu Joo
# 10 M. Joo

Republika Korei

36 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Oliveira Diogo

Brazylia

29 lata · 174.2 funt · 6 ft 4 in

Kang-Hyun Yu
# 99 K. Yu

Republika Korei

30 lata

Statsy

Daejeon Hana Citizen FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
C. Lee 810990000
J. Lee
Obrońcy
C. Ha 2703301010
S. Cho 783990040
K. Park 307440010
M. Kim 618990120
J. Lim 90110000
M. Kim 223422020
Y. Kang 453853000
J. Kim 1110000
J. Oh
M. Lee 360440000
A. Krivotsyuk 270330020
Pomocnicy
H. Kim 92321000
S. Lee 151440000
H. Lee 381871110
B. Victor 340642010
J. Kim 45110000
B. Kim 716880110
Atakujący
J. Jeong 2686512000
M. Ishida 2115411100
G. Ludwigson 5849901000
V. Joao 373660010
W. Um 197532000
J. Seo 377651100
M. Joo 331972000
O. Diogo 3767521101
K. Yu 1744311000

Transfery

Daejeon Hana Citizen FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
Y. Seo
25 listopada 2025
25 listopada 2025Dangjin CitizenPowrót z wypożyczenia
C. Ha
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026Nagoya GrampusTransfer
G. Ludwigson
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026Ulsan HDWolny zawodnik
H. Lee
27 października 2025
27 października 2025Gimcheon SangmuPowrót z wypożyczenia
V. Joao
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026GuaraniTransfer
W. Um
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026Ulsan HDWolny zawodnik
O. Diogo
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026Paysandu PAWolny zawodnik
S. Cho
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026Gwangju FCWolny zawodnik
Kim Gyeong-Hwan
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Pyeongtaek CitizenPowrót z wypożyczenia
Transfer z
Hernades
26 stycznia 2026
26 stycznia 2026CuiabaWolny zawodnik
G. Choi
20 stycznia 2026
20 stycznia 2026AnyangTransfer
S. Yeo
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026IncheonWypożyczenie
J. Lee
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026GimhaeWypożyczenie
H. Kim
08 lutego 2026
08 lutego 2026GyeongnamWypożyczenie
H. Kim
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026YonginWypożyczenie
Do-yeon Kim
25 sierpnia 2026
25 sierpnia 2026Bayern II-

O Daejeon Hana Citizen FC

Utworzony  1997
Stadion  Daejeon World Cup Stadium
Pojemność  41,295
Menedżer  Sun-Hong Hwang

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida