REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Ribeirão

GD Ribeirão

Portugalia
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

GD Ribeirão - Kadra

Bramkarze

Pedro Figueiredo

Portugalia

31 lata · 180.8 funt · 6 ft 0 in

Heitor

Brazylia

27 lata

Rui Machado

Portugalia

23 lata · 180.8 funt · 6 ft 2 in

Obrońcy

Tiago Carvalho

Portugalia

23 lata

Fernando Rigor

Portugalia

24 lata · 6 ft 2 in

Guga

Portugalia

23 lata · 5 ft 7 in

Diogo Duarte

Portugalia

23 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

Guilherme Vinicius

Brazylia

25 lata

Tiago Cruz

Portugalia

32 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Tiago Torres

Portugalia

23 lata

Paulo Leiras

Portugalia

24 lata · 5 ft 8 in

B. Sow

Senegal

31 lata

Pedro Silva

Portugalia

24 lata · 152.1 funt · 5 ft 8 in

Ruizinho

Portugalia

37 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Atakujący

E. Evaristus

Nigeria

27 lata

Rui Coentrão

Portugalia

34 lata · 125.7 funt · 5 ft 4 in

K. Fidelis

Nigeria

27 lata · 165.3 funt · 5 ft 9 in

Diogo Araújo

Portugalia

26 lata · 141.1 funt · 5 ft 6 in

S. Awurum

Nigeria

36 lata · 165.3 funt · 5 ft 11 in

Rui Pedro

Portugalia

26 lata · 132.3 funt · 5 ft 10 in

Calanca

Portugalia

24 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Eduardo Henriques

Mozambik

22 lata

P. Degbo

Francja

31 lata

Statsy

GD Ribeirão Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
Pedro Figueiredo 90110000000
Heitor 216024240000101
Rui Machado 90110000000
Obrońcy
Tiago Carvalho 152022166001000
Fernando Rigor 66514100100
Guga 101017107300200
Diogo Duarte 189024213300400
Guilherme Vinicius 195624100000
Tiago Cruz 215325250702300
Pomocnicy
Tiago Torres 92118117900400
Paulo Leiras 153720182701900
B. Sow 112819118501600
Pedro Silva 74218711400200
Ruizinho 121817143700600
Atakujący
E. Evaristus 7471578401201
Rui Coentrão 106012120200500
K. Fidelis 4251349302200
Diogo Araújo 107620128701210
S. Awurum 137819172604100
Rui Pedro 0202000000
Calanca 24303000000
Eduardo Henriques 18202000000
P. Degbo 433844400000

Transfery

GD Ribeirão Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
Transfer z
Willian Dias
19 stycznia 24
19 stycznia 24Vianense-
Luís Salgado
01 lipca 24
01 lipca 24CovilhãFree

O GD Ribeirão

Utworzony  1968
Stadion  Estádio do Passal
Pojemność  4,500
Menedżer  Luís Silva

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida