REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Prachuap

Prachuap FC

Tajlandia
Mecze
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Prachuap FC directly. We publish Prachuap FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Prachuap FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Zawodnicy

Prachuap FC - Kadra

Bramkarze

Wattanachai Srathongjan

Tajlandia

35 lata · 185.2 funt · 6 ft 0 in

Soponwit Rakyart

Tajlandia

25 lata · 160.9 funt · 5 ft 11 in

Obrońcy

Pittawat Jeenthai

Tajlandia

20 lata

Airton Tirabassi

Brazylia

35 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Jesper Nyholm
# 15 J. Nyholm

Filipiny

33 lata · 160.9 funt · 6 ft 0 in

Oussama Thiangkham

Tajlandia

22 lata

Phon-Ek Maneekorn

Tajlandia

23 lata · 138.9 funt · 5 ft 4 in

Jirapan Phasukihan

Tajlandia

33 lata · 147.7 funt · 5 ft 9 in

Vilar Bernardo

Brazylia

28 lata · 6 ft 3 in

Wanchat Choosong

Tajlandia

26 lata · 152.1 funt · 5 ft 10 in

Pomocnicy

Rei Tachikawa

Japonia

28 lata

Jittiphat Wasungnoen

Tajlandia

21 lata

Kannarin Thawornsak

Tajlandia

29 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Saharat Kanyaroj

Tajlandia

32 lata · 121.3 funt · 5 ft 6 in

Prasit Jantum
# 70 P. Jantum

Tajlandia

31 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Tailson
# 21 Tailson

Brazylia

27 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Chitsanuphong Phimpsang

Tajlandia

23 lata · 152.1 funt · 5 ft 11 in

Phanthamit Praphanth

Tajlandia

23 lata · 138.9 funt · 5 ft 9 in

Jehhanafee Mamah
# 48 J. Mamah

Tajlandia

20 lata

Jeong-Hyeop Lee
# 9 J. Lee

Republika Korei

35 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Taua
# 10 Taua

Brazylia

32 lata · 178.6 funt · 5 ft 10 in

Edgar Mendez
# 17 E. Mendez

Hiszpania

36 lata · 176.4 funt · 6 ft 1 in

Andros Townsend

Anglia

35 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Statsy

Prachuap FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
W. Srathongjan 143716160000
S. Rakyart
Obrońcy
P. Jeenthai
A. Tirabassi 118514140021
J. Nyholm 139516160020
O. Thiangkham 125752000
P. Maneekorn 5088711010
J. Phasukihan 135916160230
V. Bernardo 77011832010
W. Choosong 3451073020
Pomocnicy
R. Tachikawa
J. Wasungnoen
K. Thawornsak 101914131040
S. Kanyaroj 1054151322130
P. Jantum 3881082120
Atakujący
Tailson
C. Phimpsang 1276421000
P. Praphanth 303853210
J. Mamah 72330000
J. Lee 52810731200
Taua 824111012300
E. Mendez 972121116021
A. Townsend

Transfery

Prachuap FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
A. Townsend
06 sierpnia 2026
06 sierpnia 2026KanchanaburiWolny zawodnik
Tailson
04 sierpnia 2026
04 sierpnia 2026Botev PlovdivWolny zawodnik
R. Tachikawa
04 sierpnia 2026
04 sierpnia 2026JamshedpurWolny zawodnik
Transfer z
D. Rodrigo
31 stycznia 2026
31 stycznia 2026Persik KediriWolny zawodnik
R. Habran
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Habran RomainWolny zawodnik
R. Songsangchan
01 września 2026
01 września 2026Police TeroWolny zawodnik
C. Veerachart
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Pathum UnitedPowrót z wypożyczenia
A. Sorada
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026RatchaburiPowrót z wypożyczenia
A. Ugelvik
09 września 2026
09 września 2026BrattvagWolny zawodnik
L. Michel
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Michel LimaWolny zawodnik
I. Sanron
20 lipca 2026
20 lipca 2026Buriram-
S. Sanron
07 września 2026
07 września 2026Satun FCWypożyczenie

O Prachuap FC

Stadion  Sam Ao Stadium
Pojemność  7,000
Menedżer  Sasom Pobprasert

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida