REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Ofspor

Of Spor Kulübü

Turcja
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

Of Spor Kulübü - Kadra

Bramkarze

G. Demirci

Turcja

18 lata

H. Uçar

Turcja

19 lata

M. Sarı
# 29 M. Sarı

Turcja

23 lata · 6 ft 1 in

B. Karataş

Turcja

20 lata · 6 ft 3 in

Obrońcy

A. Aktaş
# 61 A. Aktaş

Turcja

30 lata · 156.5 funt · 5 ft 9 in

E. Öztürk

Turcja

30 lata

S. Vatansever

Turcja

19 lata

S. Kayasoy

Turcja

25 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

M. Türkyılmaz

Turcja

23 lata · 158.7 funt · 6 ft 0 in

A. Karnapoğlu

Turcja

24 lata · 172 funt · 5 ft 11 in

T. Cevahiroğlu

Turcja

20 lata · 6 ft 0 in

B. Ulu
# 4 B. Ulu

Turcja

22 lata · 6 ft 0 in

Pomocnicy

B. Çiçek

Turcja

31 lata

A. Gündoğdu

Turcja

19 lata · 5 ft 10 in

M. Karakaş

Turcja

19 lata

S. Özdemir

Turcja

20 lata

F. Çırtlık

Turcja

21 lata · 5 ft 7 in

G. Gür
# 19 G. Gür

Turcja

21 lata · 5 ft 8 in

B. Calap
# 20 B. Calap

Turcja

23 lata · 5 ft 10 in

M. Işık
# 23 M. Işık

Turcja

26 lata · 6 ft 2 in

H. İpekci

Turcja

26 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

R. Metin
# 12 R. Metin

Turcja

28 lata · 172 funt · 5 ft 10 in

Atakujący

S. Balçık

Turcja

21 lata

İ. Kara
# 47 İ. Kara

Turcja

22 lata · 5 ft 10 in

G. Yılmaz

Turcja

20 lata · 5 ft 11 in

F. Şerifoğlu

Turcja

34 lata

Statsy

Of Spor Kulübü Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
G. Demirci 0000010000
H. Uçar 0000030000
M. Sarı 224526260120401
B. Karataş 5437520250000
Obrońcy
A. Aktaş 148319172421401
E. Öztürk 117013130000200
S. Vatansever 308743380100
S. Kayasoy 720880000300
M. Türkyılmaz 1461231761271200
A. Karnapoğlu 246229290500600
T. Cevahiroğlu 132016151450300
B. Ulu 1110201191141400
Pomocnicy
B. Çiçek 7801284341200
A. Gündoğdu 2269272110000
M. Karakaş 24910373101200
S. Özdemir 1156151100000
F. Çırtlık 1764262241740300
G. Gür 3511156580300
B. Calap 70211120000
M. Işık 133421147781200
H. İpekci 2420292727211100
R. Metin 226624240100
Atakujący
S. Balçık 16202040000
İ. Kara 95415105451200
G. Yılmaz 125726121411161200
F. Şerifoğlu 6381073431000

Transfery

Of Spor Kulübü Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
F. Şerifoğlu
12 stycznia 23
12 stycznia 23Kuşadası GSKFree
B. Çiçek
17 stycznia 23
17 stycznia 23Büyük AnadoluFree
E. Öztürk
26 stycznia 23
26 stycznia 23Efeler 09 SporFree
R. Metin
12 stycznia 23
12 stycznia 23ÇankayaFree
S. Kayasoy
20 stycznia 23
20 stycznia 2352 OrdusporFree
İ. Kara
12 stycznia 23
12 stycznia 231922 KonyaFree
Transfer z
S. Yazıcı
26 stycznia 23
26 stycznia 23Kırşehir FKFree
Ö. Çetinbaş
12 stycznia 23
12 stycznia 231984 MuşsporFree
M. Birinci
03 marca 23
03 marca 23Görükle İpekFree
O. Bala
12 stycznia 23
12 stycznia 231984 MuşsporFree
E. Saltık
28 stycznia 23
28 stycznia 231985 Derecik-
V. Erçin
28 stycznia 23
28 stycznia 23Kahramanmaraş-
A. Ağaoğlu
28 stycznia 23
28 stycznia 23Bahçecik-
O. Dedeoğlu
12 stycznia 23
12 stycznia 23Eynesil BldsFree
A. Öztürk
28 stycznia 23
28 stycznia 23Didim BSYSKFree
Y. Hacımustafaoğlu
28 stycznia 23
28 stycznia 23Erzincan Ulala-

O Of Spor Kulübü

Utworzony  1968
Stadion  Of İlçe Stadyumu
Pojemność  3,024
Menedżer  K. Kar

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida