REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Canada U23

Kanada U-23

Kanada
Gledaj
Igrači
Statistika
Info
Nisu pronađeni podaci.

Gde gledati Kanada U-23

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Kanada U-23 učestvuje u sledećim takmičenjima: Prijateljska utakmica. TV prenos u United States je naveden ispod.

Prijateljska utakmica
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Igrači

Kanada U-23 - Odred

Golmani

James Pantemis

Kanada

28 godina · 169.8 kg · 6 ft 0 in

Matthew Nogueira

Kanada

27 godina · 189.6 kg · 6 ft 3 in

Sebastian Breza
# 19 S. Breza

Kanada

27 godina · 191.8 kg · 6 ft 4 in

Defanzivci

Kristopher Twardek

Kanada

29 godina · 180.8 kg · 6 ft 0 in

Derek Cornelius

Kanada

27 godina · 189.6 kg · 6 ft 2 in

Callum Montgomery

Kanada

27 godina · 189.6 kg · 6 ft 2 in

Zachary Brault-Guillard

Kanada

26 godina · 169.8 kg · 5 ft 8 in

Thomas Meilleur-Gigeuere

Kanada

27 godina · 194 kg · 6 ft 0 in

Diyaeddine Abzi
# 4 D. Abzi

Kanada

26 godina · 165.3 kg · 6 ft 0 in

Zorhan Bassong

Kanada

26 godina · 158.7 kg · 5 ft 10 in

Vezni igrači

L. Dias
# 20 L. Dias

Kanada

22 godina · 152.1 kg · 5 ft 10 in

Tajon Buchanan

Kanada

26 godina · 149.9 kg · 6 ft 0 in

Patrick Metcalfe

Kanada

26 godina · 165.3 kg · 5 ft 8 in

D. Norman

Kanada

26 godina · 178.6 kg · 6 ft 2 in

Aidan Daniels

Kanada

26 godina · 167.6 kg · 5 ft 8 in

Marcus Godinho

Kanada

27 godina · 169.8 kg · 5 ft 10 in

Napadači

Theo Bair
# 15 T. Bair

Kanada

25 godina · 222.7 kg · 6 ft 4 in

Charles-Andreas Brym
# 9 C. Brym

Kanada

26 godina · 149.9 kg · 5 ft 11 in

Ryan Raposo
# 14 R. Raposo

Kanada

26 godina · 138.9 kg · 5 ft 6 in

Ballou Tabla
# 11 B. Tabla

Kanada

26 godina · 180.8 kg · 5 ft 8 in

Statistika

Kanada U-23 Player Statistics

ImeA
Golmani
J. Pantemis 3604400000000
Matthew Nogueira 00000400000
S. Breza 00000400000
Defanzivci
K. Twardek
D. Cornelius 2533301111100
C. Montgomery 1282202200000
Z. Brault-Guillard 3164402000100
T. Meilleur-Gigeuere 00000100000
D. Abzi 81010300000
Z. Bassong 2003210200100
Vezni igrači
L. Dias 1154131300100
T. Buchanan 3534401020100
P. Metcalfe 3604400001100
D. Norman 3144310100100
A. Daniels 1454222200100
M. Godinho 3604400000000
Napadači
T. Bair 1954222200000
C. Brym 2544313100000
R. Raposo 814040400000
B. Tabla 1784222201100

O Kanada U-23

Osnovan  1912
Stadion  BMO Field
Kapacitet  36,045
Trener  M. Biello

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android