REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Edmonton

FC Edmonton

Kanada
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Gde gledati FC Edmonton

TV i striming pokrivenost po takmičenju

FC Edmonton učestvuje u sledećim takmičenjima: Kanadski šampionat i Canadian Premier League. TV prenos u United States je naveden ispod.

Kanadski šampionat
Fox Sports, OneSoccer International

Igrači

FC Edmonton - Odred

Golmani

D. Murasiranwa

Zimbabve

21 godina · 180.8 kg · 6 ft 0 in

Joseph Holliday

Kanada

18 godina · 165.3 kg · 6 ft 2 in

Defanzivci

M. Sylvester

Kanada

18 godina

K. Egwu
# 2 K. Egwu

Kanada

18 godina · 6 ft 3 in

C. Loughrey

Kanada

21 godina · 196.2 kg · 6 ft 3 in

Nyal Higgins

Kanada

25 godina · 185.2 kg · 6 ft 0 in

T. Fayia
# 19 T. Fayia

Kanada

21 godina · 5 ft 8 in

T. Mohammed

Gvajana

22 godina · 154.3 kg · 5 ft 8 in

N. Wright
# 40 N. Wright

Kanada

18 godina

Vezni igrači

Gabriel Bitar
# 30 G. Bitar

Liban

24 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

S. Triantafillou

Kanada

23 godina · 6 ft 0 in

M. Kacher

Kanada

27 godina · 165.3 kg · 6 ft 0 in

M. Camara

Kanada

27 godina · 180.8 kg · 6 ft 3 in

A. González

USA

21 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

Shamit Shome

Bangladeš

25 godina · 158.7 kg · 5 ft 10 in

Napadači

M. Simmons

Gvajana

22 godina · 169.8 kg · 5 ft 10 in

C. Smith
# 17 C. Smith

Kanada

25 godina · 5 ft 10 in

Tobias Warschewski

Nemačka

24 godina · 180.8 kg · 6 ft 1 in

Statistika

FC Edmonton Player Statistics

ImeA
Golmani
D. Murasiranwa 67487101900000
J. Holliday 01010500000
Defanzivci
M. Sylvester 21010200000
K. Egwu 901100100000
C. Loughrey 129424121211401500
N. Higgins 2083242312201400
T. Fayia 11662215712901000
T. Mohammed 7962271541800500
N. Wright 00000100000
Vezni igrači
G. Bitar 1696211926251200
S. Triantafillou 1866262067600500
M. Kacher 8712391471810000
M. Camara 20032625113241500
A. González 1305231310121132200
S. Shome 1975242317101200
Napadači
M. Simmons 124524168131001200
C. Smith 5962151651821401
T. Warschewski 1679231949474200

Transfer

FC Edmonton Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer Iz
Transfer Iz
M. Kane
01 јануар 23
01 јануар 23York-
L. Singh
01 јануар 23
01 јануар 23Toronto-
F. N'sa
01 јануар 23
01 јануар 23York-

O FC Edmonton

Osnovan  2010
Stadion  Clarke Field
Kapacitet  5,000
Trener  A. Koch

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android