REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Guatemala U20

Gvatemala U-20

Gvatemala
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Gvatemala U-20 directly. We publish Gvatemala U-20 TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Gvatemala U-20 matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Gvatemala U-20

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Gvatemala U-20 učestvuje u sledećim takmičenjima: Prijateljska utakmica i Šampionat CONCACAF do 20 godina. TV prenos u United States je naveden ispod.

Prijateljska utakmica
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Igrači

Gvatemala U-20 - Odred

Defanzivci

Carlos Aguilar

Gvatemala

18 godina · 165.3 kg · 5 ft 10 in

G. Cabrera

Gvatemala

19 godina · 5 ft 8 in

D. Cuque
# 17 D. Cuque

Gvatemala

18 godina · 5 ft 8 in

Hector Prillwitz

Gvatemala

19 godina

Arián Recinos

Gvatemala

20 godina · 165.3 kg · 5 ft 6 in

Vezni igrači

Gary Andy Perez-Perez

17 godina

D. Guerra

Gvatemala

17 godina

Selvin Sagastume

Gvatemala

17 godina

J. Racancoj

Gvatemala

19 godina

Antony Recinos

19 godina

A. Lon
# 14 A. Lon

Gvatemala

18 godina

Matthew Evans

Gvatemala

18 godina · 154.3 kg · 5 ft 11 in

Olger Escobar

Gvatemala

18 godina · 149.9 kg · 5 ft 8 in

Napadači

D. Méndez

Gvatemala

19 godina

A. de la Cruz

Gvatemala

19 godina

Rudy Munoz
# 11 R. Munoz

Gvatemala

20 godina · 147.7 kg · 5 ft 6 in

Marvin Avila Jr

Gvatemala

17 godina · 5 ft 10 in

Statistika

Gvatemala U-20 Player Statistics

ImeA
Defanzivci
C. Aguilar 3604400000200
G. Cabrera 311010400000
D. Cuque 3604400000100
H. Prillwitz 131011400000
Arián Recinos 2794402000200
Vezni igrači
Gary Andy Perez-Perez 3164401000000
D. Guerra 2784403001000
S. Sagastume 2714312110000
J. Racancoj 913030400100
Antony Recinos 271010400001
A. Lon 1453120300000
M. Evans 2614311111000
O. Escobar 2774403031000
Napadači
D. Méndez 2404312100000
A. de la Cruz 272020400000
R. Munoz 3334401000100
M. Avila Jr 1454131311000

O Gvatemala U-20

Osnovan  1919
Stadion  Estadio Nacional Mateo Flores
Kapacitet  29,950
Trener  M. Cabrera

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android