REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Fjardabyggd

KF Fjardabyggd

Island
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

KF Fjardabyggd - Odred

Golmani

Þorvaldur Marteinn Jónsson

Island

28 godina

M. Perić

Srbija

36 godina

Defanzivci

J. Benediktsson

Island

46 godina

Dusan Zilovic

Srbija

34 godina

Miloš Vasiljević

Srbija

38 godina

Sveinn Fannar Sæmundsson

Island

33 godina

Haraldur Bergvinsson

Island

34 godina

Sævar Örn Hardarson

Island

35 godina

Víkingur Pálmason

Island

35 godina

Fannar Árnason

Island

37 godina

Vezni igrači

Hákon Þorbergur Jónsson

Island

Freysteinn Bjarnason

Island

Bjartur Hafþórsson

Island

23 godina

Oddur Óli Helgason

Island

Hafþór Berg Ríkarðsson

Island

26 godina

Stefán Bjarki Cekic

Island

Marinó Máni Atlason

Island

Filip Marcin Sakaluk

Poljska

28 godina · 5 ft 10 in

Stefán Þór Eysteinsson

Island

39 godina

Marteinn Þór Pálmason

Island

33 godina

Martin Sindri Rosenthal

Island

34 godina

Statistika

KF Fjardabyggd Player Statistics

ImeA
Golmani
Þ. Jónsson 00000120000
M. Perić
Defanzivci
J. Benediktsson 0000010000
D. Zilovic
M. Vasiljević
S. Sæmundsson 107113130311100
H. Bergvinsson
S. Hardarson 63030110000
V. Pálmason 140618162737100
F. Árnason 5061055252200
Vezni igrači
H. Ingólfsson 3202050000
H. Jónsson
F. Bjarnason
M. Róbertsson
B. Hafþórsson
O. Helgason
H. Ríkarðsson
H. Hákonarson
S. Cekic
M. Atlason 0000050000
F. Sakaluk 0000010000
S. Eysteinsson 168820191410400
H. Guðmundsson 1066201193101400
M. Pálmason 0000040000
M. Rosenthal 1927161110101

Transfer

KF Fjardabyggd Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer Iz
Transfer Iz
Gonzalo González
01 јул 21
01 јул 21Tres Cantos-

O KF Fjardabyggd

Osnovan  2001
Stadion  Eskjuvöllur
Kapacitet  1,000
Trener  V. Halldórsson

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android