REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:

Novelda CF

Španija
Igrači
Statistika
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

Novelda CF - Odred

Golmani

José Manuel Hernández Pastor
Néstor Franco Parón Lauría

Španija

30 godina · 169.8 kg · 6 ft 0 in

Defanzivci

Alejandro Belda Tortosa

Španija

36 godina

Óscar Sánchez Moreno

Španija

32 godina

Jordán Esteven Mina Pineda

Španija

Oscar Flor Lillo

Španija

Juan Cortés

Španija

26 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

Javier Sánchez Carrasco

Španija

H. Zazas

Argentina

32 godina · 163.1 kg · 6 ft 1 in

Vezni igrači

Oscar Navarro Valero

Španija

Antonio Diez Canicio

Španija

Gabriel Santos Miranda da Silva

Brazil

30 godina

Henrique Mepomoceno

Brazil

28 godina · 143.3 kg · 5 ft 9 in

Francisco Padilla Gil

Španija

27 godina

Gabriel Fernández Romero

Španija

46 godina · 158.7 kg · 5 ft 9 in

Napadači

José Tomás López López

Španija

39 godina · 167.6 kg · 6 ft 0 in

Vicente Pérez Madrid

Španija

40 godina · 156.5 kg · 5 ft 10 in

Luca Pellegrino

Italija

27 godina

Iván Torregrosa Sepulcre

Španija

29 godina

Statistika

Novelda CF Player Statistics

ImeA
Golmani
Josma Hernández 4101000000
Franco Parón 108012120000200
Defanzivci
Álex Belda 217025250002701
Óscar Sánchez 231826260100500
Jordán Mina 4921156200300
Oscar Flor 149321200000
Juan Cortés 53202000100
Javier Sánchez 152220173702400
H. Zazas 399963501200
Vezni igrači
Oscar Navarro 291532200100
Antonio Diez 1886272079011200
Gabriel Miranda 459844100100
Mepomoceno 34101000000
Paquito Padilla 1256201551303400
Gaby 977201010700100
Napadači
Joseto 1006231211802410
Vicente Pérez 84710100100200
L. Pellegrino
Iván Torregrosa 36016214200100

O Novelda CF

Osnovan  1925
Stadion  Estadio La Magdalena
Kapacitet  6,500

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android