REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Universitario de Vinto

Universitario de Vinto

Bolivya
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Universitario de Vinto directly. We publish Universitario de Vinto TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Universitario de Vinto matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Universitario de Vinto

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Universitario de Vinto şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Copa Sudamericana, Primera División, Hazırlık Maçı ve Copa de la División Profesional. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Oyuncular

Universitario de Vinto - Kadro

Kaleciler

Santiago Rojas
# 99 S. Rojas

Bolivya

19 yıl

Paolo Garcia
# 77 P. Garcia

Bolivya

24 yıl

Enrique Careaga Guzman Jesus

Bolivya

29 yıl · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Bruno Poveda

Bolivya

22 yıl · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Defans

Julio Lazarte

Bolivya

18 yıl

Alvaro Cuestas

Bolivya

31 yıl

Agustin Jara
# 34 A. Jara

Arjantin

34 yıl · 5 ft 10 in

Victor Machaca

Bolivya

32 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

Orta Saha

Alejandro Camacho Almanza Daniel

Bolivya

27 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Paolo Alcocer

Bolivya

26 yıl · 158.7 lb · 5 ft 11 in

Andres Veizaga Vargas Jose

Bolivya

29 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Pinto Jose
# 28 P. Jose

Bolivya

26 yıl

Luis Rodriguez Hernan

Bolivya

30 yıl · 169.8 lb · 5 ft 8 in

Joel Calicho

Bolivya

31 yıl

Hugo Dorrego

Uruguay

33 yıl · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Mendoza Esdras
# 76 M. Esdras

Bolivya

22 yıl

Yeferson Mamani
# 45 Y. Mamani

Bolivya

21 yıl · 132.3 lb · 5 ft 4 in

Diego Vargas
# 50 D. Vargas

Bolivya

23 yıl

Brayan Calderon

Bolivya

28 yıl

Guilder Cuellar

Bolivya

27 yıl

Didi Torrico

Bolivya

38 yıl · 167.6 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

Jose Abrego
# 25 J. Abrego

Bolivya

22 yıl

Samyr Mendoza

Bolivya

19 yıl

Fabricio Vasquez

Bolivya

23 yıl

Felipe Pasadore

Arjantin

26 yıl · 172 lb · 5 ft 10 in

Rodrigo Llano

Kolombiya

33 yıl

Oswaldo Blanco
# 79 O. Blanco

Kolombiya

36 yıl · 187.4 lb · 6 ft 0 in

İstatistikler

Universitario de Vinto Player Statistics

İsimA
Kaleciler
S. Rojas
P. Garcia
E. Careaga Guzman Jesus 270330000
B. Poveda 90010100010
Defans
J. Lazarte
A. Cuestas
A. Jara 894101004031
V. Machaca
Orta Saha
A. Camacho Almanza Daniel 79410100210
P. Alcocer 5521073010
A. Veizaga Vargas Jose 12110000
P. Jose 513871021
L. Rodriguez Hernan 929111104100
J. Calicho 854111102170
H. Dorrego 4901183120
M. Esdras 514660010
Y. Mamani 18110000
D. Vargas
B. Calderon 132532000
G. Cuellar
D. Torrico 98312111010
Forvetler
J. Abrego 17220001
S. Mendoza
F. Vasquez
F. Pasadore 145431130
R. Llano 644101002100
O. Blanco 275440010

Transferler

Universitario de Vinto Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
O. Blanco
29 Temmuz 2026
29 Temmuz 2026Volta RedondaTransfer
V. Machaca
28 Şubat 2026
28 Şubat 2026PalmaflorBonservisi elinde
H. Dorrego
21 Ocak 2026
21 Ocak 2026Sp. LuquenoBonservisi elinde
P. Alcocer
20 Ocak 2026
20 Ocak 2026Charlotte Independ.Bonservisi elinde
A. Veizaga Vargas Jose
31 Ocak 2026
31 Ocak 2026Santa CruzBonservisi elinde
Y. Mamani
31 Ocak 2026
31 Ocak 2026Bolivar-
F. Pasadore
12 Ağustos 2026
12 Ağustos 2026Always ReadyBonservisi elinde
D. Vargas
23 Temmuz 2026
23 Temmuz 2026IndependienteBonservisi elinde
F. Vasquez
26 Temmuz 2026
26 Temmuz 2026GV San JoseBonservisi elinde
Giden transferler
J. Torrico
18 Temmuz 2026
18 Temmuz 2026AuroraBonservisi elinde
J. Lencinas
16 Ocak 2026
16 Ocak 2026GV San JoseBonservisi elinde
R. Castro
08 Ocak 2026
08 Ocak 2026The StrongestBonservisi elinde
F. Mejia
06 Şubat 2026
06 Şubat 2026Nueve de OctubreBonservisi elinde
D. Valda
06 Mart 2026
06 Mart 2026Academia del Balompie-
J. Gutierrez
02 Ocak 2026
02 Ocak 2026IndependienteBonservisi elinde
P. Lujan
18 Ocak 2026
18 Ocak 2026GV San JoseTransfer
J. Magallanes
11 Ocak 2026
11 Ocak 2026SA Bulo BuloTransfer
J. Alipaz
10 Ocak 2026
10 Ocak 2026Academia del BalompieBonservisi elinde
J. Vera
02 Ocak 2026
02 Ocak 2026IndependienteBonservisi elinde
J. Cuellar
27 Şubat 2026
27 Şubat 2026The StrongestTransfer

Universitario de Vinto Hakkında

Kuruluş  2005
Stadyum  Estadio Hipólito Lazarte
Kapasite  500
Antrenör  Adrian Barral

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması