REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
KuFu-98

Soccer Club Kuopio Futis -98

Finlandiya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Soccer Club Kuopio Futis -98 - Kadro

Kaleciler

A. Alava

Finlandiya

21 yıl

J. Saarelainen

Finlandiya

V. Molari

Finlandiya

S. Rissanen

Finlandiya

18 yıl

M. Töyräs

Finlandiya

22 yıl · 5 ft 11 in

Johannes Kreidl

Avusturya

25 yıl · 189.6 lb · 6 ft 3 in

Defans

Tony Miettinen

Finlandiya

19 yıl

T. Heiskanen

Finlandiya

21 yıl

E. Salminen

Finlandiya

18 yıl

J. Vartiainen

Finlandiya

27 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

A. Koistinen

Finlandiya

Orta Saha

Iiro Jarvinen

Finlandiya

25 yıl

M. Miettinen

Finlandiya

J. Metsäkylä

Finlandiya

A. Koponen

Finlandiya

Otto Ruoppi

Finlandiya

A. Pakarinen

Finlandiya

J. Tauriainen

Finlandiya

N. Mäkelä

Finlandiya

R. Savolainen

Finlandiya

J. Karhunen

Finlandiya

20 yıl

E. Varis
# 10 E. Varis

Finlandiya

T. Partanen

Finlandiya

19 yıl

V. Aittokoski

Finlandiya

19 yıl · 5 ft 10 in

O. Jansson

Finlandiya

Axel Vidjeskog

Finlandiya

20 yıl

Jordan Sebban
# 21 J. Sebban

Fransa

25 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

A. Al-Musawi

Finlandiya

25 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

S. Elnour Joseph

Finlandiya

L. Kosunen

Finlandiya

A. Vauhkonen

Finlandiya

19 yıl · 5 ft 10 in

E. Seppänen

Finlandiya

E. Kirjavainen

Finlandiya

İstatistikler

Soccer Club Kuopio Futis -98 Player Statistics

İsimA
Kaleciler
A. Alava 630770010100
J. Saarelainen 0000040000
V. Molari 360440040100
S. Rissanen 360440050000
M. Töyräs 540660000100
J. Kreidl 90110000000
Defans
T. Miettinen 720880001400
T. Heiskanen 182721201413100
E. Salminen 710981150100
J. Vartiainen 167020200302000
A. Koistinen 0000030000
Orta Saha
I. Jarvinen 46110100000
M. Miettinen 0000020000
J. Metsäkylä 111220240000
A. Koponen 0000010000
O. Ruoppi 80211101620000
A. Pakarinen 198422220000
J. Tauriainen 20101050000
N. Mäkelä 433844251000
R. Savolainen 3101010000
J. Karhunen 42202030000
E. Varis 174020200401100
T. Partanen 292734290000
V. Aittokoski 168620191412000
O. Jansson 159019181211500
A. Vidjeskog 509660106000
J. Sebban 90110000000
Forvetler
A. Al-Musawi 581761131100
S. Elnour Joseph 71202030000
L. Kosunen 140019154656100
A. Vauhkonen 5471284762100
E. Seppänen 63202030000
E. Kirjavainen 73312170000

Transferler

Soccer Club Kuopio Futis -98 Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
M. Niba
26 Ocak 22
26 Ocak 22Atlético-
S. Miettinen
01 Ocak 22
01 Ocak 22KuPS-
N. Orjala
01 Ocak 22
01 Ocak 22KuPS-

Soccer Club Kuopio Futis -98 Hakkında

Kuruluş  1998
Stadyum  Savon Sanomat Areena
Kapasite  7,114
Antrenör  T. Taipale

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması