REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Ghana U23

Gana U-23

Gana
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir Gana U-23

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Gana U-23 şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Hazırlık. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Hazırlık
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Oyuncular

Gana U-23 - Kadro

Kaleciler

Ibrahim Danlad

Gana

22 yıl · 169.8 lb · 5 ft 11 in

Jordan Amissah

Gana

23 yıl · 6 ft 5 in

Dari Aziz
# 16 D. Aziz

Gana

23 yıl

Defans

Edmund Arko-Mensah

Gana

23 yıl

Terry Yegbe

Gana

24 yıl · 194 lb · 6 ft 4 in

Nathaniel Adjei

Gana

22 yıl · 6 ft 3 in

Ebenezer Adade

Gana

24 yıl

Orta Saha

Salim Adams
# 20 S. Adams

Gana

22 yıl

Emmanuel Essiam

Gana

21 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Sylvester Simba
# 17 S. Simba

Gana

23 yıl · 5 ft 8 in

Hafiz Ibrahim

Gana

22 yıl

Aaron Essel
# 14 A. Essel

Gana

19 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Dominic Nsobila

Gana

22 yıl · 5 ft 6 in

A. Samari
# 21 A. Samari

Gana

20 yıl · 5 ft 8 in

David Oppong Afrane

Gana

22 yıl

Forvetler

G. Bentil

Gana

24 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Mahala Opoku

Gana

25 yıl · 163.1 lb · 5 ft 6 in

Daniel Afriyie

Gana

23 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Issahaku Fatawu
# 10 I. Fatawu

Gana

21 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Emmanuel Yeboah
# 11 E. Yeboah

Gana

22 yıl · 132.3 lb · 6 ft 2 in

Ernest Nuamah

Gana

21 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Ibrahim Zubairu

Gana

20 yıl · 5 ft 8 in

İstatistikler

Gana U-23 Player Statistics

İsimA
Kaleciler
I. Danlad 2703300000000
J. Amissah 00000200000
D. Aziz 00000100000
Defans
E. Arko-Mensah 2703300000000
T. Yegbe 2693301001100
N. Adjei 912110200100
E. Adade
Orta Saha
S. Adams 532111210000
E. Essiam 2183210100000
S. Simba 461101200100
H. Ibrahim 2243210100000
A. Essel 1883211100000
D. Nsobila 1412202100000
A. Samari 01010300000
D. Oppong Afrane 2483301000100
Forvetler
G. Bentil 221010100000
M. Opoku
D. Afriyie 1603212100000
I. Fatawu 2503301001100
E. Yeboah 1863211131100
E. Nuamah 2183211110000
I. Zubairu 342020300000

Gana U-23 Hakkında

Kuruluş  1957
Stadyum  Ohene Djan Sports Stadium
Kapasite  35,000
Antrenör  I. Tanko

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması