REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Zacapa

CD Zacapa

Guetemala
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir CD Zacapa

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

CD Zacapa şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Liga Nacional ve Hazırlık Maçı. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Oyuncular

CD Zacapa - Kadro

Kaleciler

D. Morales

Guetemala

23 yıl · 6 ft 0 in

O. Morales

Guetemala

E. Flores
# 18 E. Flores

Arjantin

30 yıl

S. García

Guetemala

Defans

O. Pinto

Guetemala

32 yıl · 5 ft 8 in

O. Valenzuela

Guetemala

23 yıl · 5 ft 8 in

K. García

Guetemala

34 yıl · 149.9 lb · 5 ft 10 in

B. Menéndez

Guetemala

30 yıl · 138.9 lb · 5 ft 9 in

J. Milla
# 12 J. Milla

Guetemala

28 yıl · 147.7 lb · 5 ft 6 in

O. Tatuaca

Guetemala

29 yıl · 5 ft 9 in

J. Medina

Kosta Rika

33 yıl · 6 ft 1 in

Orta Saha

C. Polanco

Guetemala

W. Nerio

Guetemala

B. Ordóñez

Guetemala

34 yıl · 145.5 lb · 5 ft 5 in

V. Paz
# 24 V. Paz

Guetemala

R. Coito
# 15 R. Coito

Guetemala

E. Ávila
# 77 E. Ávila

Guetemala

H. Escobar

Guetemala

20 yıl

B. Castañeda

Guetemala

23 yıl

J. López

Guetemala

23 yıl · 6 ft 1 in

E. Macal

Guetemala

34 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

E. Klug

Guetemala

35 yıl · 141.1 lb · 5 ft 5 in

D. Marroquín

Guetemala

30 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

D. Reyes
# 16 D. Reyes

Guetemala

28 yıl · 132.3 lb · 5 ft 4 in

Forvetler

T. Pizarro

Arjantin

22 yıl · 5 ft 8 in

M. Buenafé

Guetemala

22 yıl

E. García

Guetemala

19 yıl

H. Pérez

Guetemala

26 yıl

C. Reyes

Guetemala

33 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

İstatistikler

CD Zacapa Player Statistics

İsimA
Kaleciler
D. Morales 0000010000
O. Morales 1802200130000
E. Flores 126014140000200
S. García 0000020000
Defans
O. Pinto 515660231000
O. Valenzuela 462660380300
K. García 117013130000000
B. Menéndez 0000000000
J. Milla 6231073370100
O. Tatuaca 515752170300
J. Medina 632880000201
Orta Saha
C. Polanco 91312120000
W. Nerio 58110110000
B. Ordóñez 2789272110000
V. Paz 70303060300
R. Coito 44303060000
E. Ávila 0000010000
H. Escobar 139413180000
B. Castañeda 6871266361300
J. López 0000000000
E. Macal 8011192321300
E. Klug 0000000000
D. Marroquín 8061091140200
D. Reyes 374651360400
Forvetler
T. Pizarro 8911596460200
M. Buenafé 6031293830400
E. García 6911284550001
H. Pérez 23101060000
C. Reyes 0000000000

Transferler

CD Zacapa Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
L. Martinez
01 Ocak 25
01 Ocak 25MalacatecoFree
J. Agüero
09 Ocak 25
09 Ocak 25GuápilesFree
M. Osurak
01 Ocak 25
01 Ocak 25Boca UnidosFree
G. Tinoco
30 Ocak 25
30 Ocak 25JuticalpaFree
B. Aldana
01 Ocak 25
01 Ocak 25XinabajulFree
J. López
01 Temmuz 25
01 Temmuz 25Xelajú-
A. Siliman
02 Şubat 25
02 Şubat 25SM BurzacoFree
B. Castañeda
01 Temmuz 25
01 Temmuz 25Comunicaciones-
D. Guzmán
03 Ocak 25
03 Ocak 25MalacatecoFree

CD Zacapa Hakkında

Kuruluş  1951
Stadyum  Estadio David Ordóñez Bardales
Kapasite  8,000
Antrenör  R. Díaz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması