REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:

Soproni Vasutas Sportegylet

Macaristan
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Soproni Vasutas Sportegylet - Kadro

Kaleciler

R. Kunsági

Macaristan

26 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Garab Gábor

Macaristan

17 yıl

M. Molnár

Macaristan

19 yıl

M. Heinrich

Macaristan

28 yıl

Defans

Bódog Adrián

Macaristan

19 yıl

Róbert Varga

Macaristan

31 yıl · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Zoltan Feher

Macaristan

37 yıl · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Géza Norbert Fazakas

Macaristan

28 yıl

H. Patrik

Macaristan

19 yıl

B. Koronczai

Macaristan

23 yıl · 5 ft 8 in

M. Czingráber

Macaristan

21 yıl · 6 ft 0 in

Orta Saha

Dominik Erdősi

Macaristan

17 yıl

Patrik Purt

Macaristan

17 yıl

Bence Harangozó

Macaristan

19 yıl

D. Kovács

Macaristan

19 yıl · 5 ft 10 in

M. Gere Richárd

Macaristan

18 yıl

Adam Szabo

Macaristan

22 yıl

G. Gyürki

Macaristan

24 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

D. Hadházi

Macaristan

29 yıl

Laszlo Szabo

Macaristan

29 yıl

G. Gáncs

Macaristan

19 yıl

Tamas Sifter

Macaristan

37 yıl · 189.6 lb · 6 ft 1 in

Forvetler

M. Krizsonits

Macaristan

19 yıl

Alex Kovács

Macaristan

19 yıl

Géza Garda

Macaristan

21 yıl

P. Horváth

Macaristan

26 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Balázs Batizi-Pócsi

Macaristan

26 yıl

V. Szabó

Macaristan

31 yıl

İstatistikler

Soproni Vasutas Sportegylet Player Statistics

İsimA
Kaleciler
R. Kunsági 1227141310400300
G. Gábor 00000100000
M. Molnár 11121313002400001
M. Heinrich 900101000900000
Defans
B. Adrián 00000200000
R. Varga 1015121201000301
Z. Feher 1017121202000500
G. Fazakas 1097151231510800
H. Patrik 662136742200100
B. Koronczai 14362118361100501
M. Czingráber 1099131303000310
Orta Saha
D. Erdősi 1142020200000
P. Purt 242020300000
B. Harangozó 11881915461300400
D. Kovács 26163321000000
M. Gere Richárd 181010100000
A. Szabo 1013121400000
G. Gyürki 2233302557840300
D. Hadházi 1850252146900200
L. Szabo 1518191722300201
G. Gáncs 00000100000
T. Sifter 1874222202510101
Forvetler
M. Krizsonits 2909272900000
A. Kovács 622020500000
G. Garda 1356251510101610000
P. Horváth 21822624232130800
B. Batizi-Pócsi 1777271987940200
V. Szabó 916121022340200

Transferler

Soproni Vasutas Sportegylet Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
V. Szabó
26 Ocak 18
26 Ocak 18CeglédiFree
A. Szabo
19 Şubat 18
19 Şubat 18Free Agent-
M. Czingráber
19 Ocak 18
19 Ocak 18Vasas-
Giden transferler
K. Kulcsár
08 Şubat 18
08 Şubat 18MTE 1904Free
Z. Agh
24 Ocak 18
24 Ocak 18Šamorín-
M. Tóth
01 Temmuz 18
01 Temmuz 18Szombathelyi-
S. Varga
01 Ocak 18
01 Ocak 18MTK-
N. Kokenszky
01 Ocak 18
01 Ocak 18Paksi-
R. Kovari
01 Temmuz 18
01 Temmuz 18Paksi-
G. Vas
01 Temmuz 18
01 Temmuz 18Paksi-
D. Szőke
01 Temmuz 18
01 Temmuz 18Szombathelyi-
A. Winkler
01 Ocak 18
01 Ocak 18Szombathelyi-

Soproni Vasutas Sportegylet Hakkında

Kuruluş  1921
Stadyum  Városi Stadion
Kapasite  5,800
Antrenör  B. Beko

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması