REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Melaka Telekom

Melaka Telekom

Malezya
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Melaka Telekom - Kadro

Kaleciler

Norazlan Razali

Malezya

37 yıl · 187.4 lb · 6 ft 0 in

Bryan See

Malezya

29 yıl

Ahmad Asyraaf Omar

Malezya

28 yıl

Defans

Faris Shah Rosli

Malezya

27 yıl · 5 ft 8 in

Fauzan Fauzi

Malezya

28 yıl

Justin Baas
# 6 J. Baas

Filipinler

22 yıl · 6 ft 0 in

Wan Amirul Afiq

Malezya

30 yıl · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Haziq Puad

Malezya

29 yıl

Mior Mohamed Farid Azmi

Malezya

38 yıl

Khairul Anwar Shahrudin

Malezya

32 yıl · 127.9 lb · 5 ft 7 in

Mohd Aizulridzwan bin Razali

Malezya

36 yıl · 152.1 lb · 5 ft 6 in

Iman Hakimi Aznan

Malezya

Zarif Syamil Zamanic

Malezya

Mohd Razman bin Roslan

Malezya

38 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Orta Saha

Harith Naem

Malezya

20 yıl

Fakhrullah Rosli

Malezya

32 yıl

Hazim Abu Zaid

Malezya

22 yıl

Syukri Baharun

Malezya

23 yıl · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Faizal Talib

Malezya

25 yıl

Norazizi Khalid

Malezya

Fadhil Idris

Malezya

26 yıl

Hasbullah Abu Bakar

Malezya

28 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Ahmad Syamim Yahya

Malezya

32 yıl · 143.3 lb · 5 ft 10 in

Wan Zaharulnizam bin Wan Zakaria

Malezya

31 yıl · 132.3 lb · 5 ft 4 in

Syahrul Azwari Ibrahim

Malezya

30 yıl · 165.3 lb · 5 ft 8 in

S. Nordé
# 10 S. Nordé

Haiti

33 yıl · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

Norshahrul Idlan bin Talaha

Malezya

36 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

E. Oti
# 29 E. Oti

Gana

26 yıl · 158.7 lb · 5 ft 7 in

I. Olusegun

Nijerya

32 yıl

Adriano
# 27 Adriano

Brezilya

28 yıl

S. Shamsudin

Malezya

Zaim Hakim Zakaria

Malezya

İstatistikler

Melaka Telekom Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Norazlan Razali 6808710110100
Bryan See 940111101100100
Ahmad Asyraaf Omar 360440080000
Defans
Faris Shah Rosli 844208123141000
Fauzan Fauzi 57112661100100
J. Baas 118814140302200
Wan Amirul Afiq 156319181510400
Haziq Puad 129616151460001
Mior Farid Azmi 0000000000
Khairul Anwar Shahrudin 384752470000
Aizulridzwan Razali 0000000000
Iman Hakimi Aznan 186422160000
Zarif Syamil Zamanic 0000050000
Razman Roslan 0000000000
Orta Saha
Harith Naem 1478171140000
Fakhrullah Rosli 4278533130100
Hazim Abu Zaid 62211120000
Syukri Baharun 7391578890000
Faizal Talib 0000000000
Norazizi Khalid 27202120000
Fadhil Idris 132318171820300
Hasbullah Abu Bakar 138020146571000
Ahmad Syamim Yahya 0000000000
Wan Zaharulnizam Wan Zakaria 108017116780101
Syahrul Azwari Ibrahim 57814593160000
S. Nordé 125414140202200
Forvetler
Norshahrul Idlan Talaha 48412573110000
E. Oti 675990604100
I. Olusegun 133615150107000
Adriano 82010100602200
S. Shamsudin 216725271000
Zaim Hakim Zakaria 9202070000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması