REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Fontinhas

GD Fontinhas

Portekiz
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

GD Fontinhas - Kadro

Kaleciler

Caio Mendonça

Brezilya

25 yıl · 180.8 lb · 6 ft 0 in

C. Okoua

Fildişi Kıyısı

34 yıl · 194 lb · 6 ft 5 in

Leandro Vieira

Portekiz

27 yıl

Defans

Eugénio Fernandes

Portekiz

38 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Rafael Rosas

Portekiz

26 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Mariano Varela

Portekiz

25 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Henrique Mendes

Portekiz

22 yıl · 172 lb · 6 ft 4 in

Bernardo Ferreira

Portekiz

25 yıl

Gonçalo Silva

Portekiz

25 yıl

João Maria

Portekiz

24 yıl

Edu Silva

Portekiz

25 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Orta Saha

China

Portekiz

24 yıl · 180.8 lb · 5 ft 11 in

Mateus Santos

Portekiz

22 yıl · 5 ft 9 in

Diogo Costa

Portekiz

23 yıl

Marco Pires

Portekiz

22 yıl · 5 ft 11 in

Samuel Machado

Portekiz

24 yıl · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Diogo Moniz

Portekiz

33 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Forvetler

Lucas Pinto

Portekiz

22 yıl · 6 ft 3 in

Issuf Sauané

Guinea-Bissau

24 yıl · 141.1 lb · 5 ft 9 in

L. Diedhiou

Senegal

25 yıl · 6 ft 2 in

Pedro Cunha

Portekiz

22 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

H. Salas

Kolombiya

26 yıl · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Edgar Ribeiro

Portekiz

24 yıl · 158.7 lb · 6 ft 1 in

Anderson

Brezilya

29 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Moisés Fernandes

Guinea-Bissau

24 yıl

İstatistikler

GD Fontinhas Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Caio Mendonça 270330000000
C. Okoua 360440000100
Leandro Vieira 117013130000200
Defans
Eugénio Fernandes 134312100101
Rafael Rosas 147522175401102
Mariano Varela 218025250300800
Henrique Mendes 4801156301000
Bernardo Ferreira 161024168400700
Gonçalo Silva 37414311100100
João Maria 212025241301800
Edu Silva 200823221000400
Orta Saha
China 100012120700100
Mateus Santos 87310100400400
Diogo Costa 91211100000
Marco Pires 34915213300200
Samuel Machado 534770301200
Diogo Moniz 190522220302910
Forvetler
Lucas Pinto 90921912706200
Issuf Sauané 5381156403000
L. Diedhiou 333550301200
Pedro Cunha 128422200000
H. Salas 3471046500200
Edgar Ribeiro 7031183601200
Anderson 1208221391101300
Moisés Fernandes 2741129300300

Transferler

GD Fontinhas Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
C. Okoua
04 Mart 24
04 Mart 24Sanjoanense-
Eugénio Fernandes
27 Şubat 24
27 Şubat 24AngrenseFree
Edgar Ribeiro
03 Şubat 24
03 Şubat 24Louletano-
Giden transferler
Luís Cerejo
25 Ocak 24
25 Ocak 24Amora-
Telmo Guedes
02 Temmuz 24
02 Temmuz 24União LamasFree
João Pacheco
13 Temmuz 24
13 Temmuz 24Atl. ArcosFree
Rafael Silva
14 Temmuz 24
14 Temmuz 24CoimbrõesFree

GD Fontinhas Hakkında

Kuruluş  1975
Stadyum  Campo Municipal Dr. Durval Monteiro
Kapasite  1,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması