REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:

Oeiras

Portekiz
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Oeiras - Kadro

Kaleciler

Germano

Guinea-Bissau

34 yıl · 183 lb · 6 ft 2 in

Rui Filipe Vogado Ferreira Santos

Portekiz

37 yıl · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Pedro Miguel Silva Almeida

Portekiz

33 yıl

Edivaldo Rodrigues

Cape Verde Adaları

33 yıl

Defans

Pedro Miguel Amorim Ferreira

Portekiz

35 yıl

Osvaldo

Mozambik

32 yıl

Nuno Abreu

Portekiz

50 yıl · 196.2 lb · 6 ft 2 in

Edson

Cape Verde Adaları

39 yıl

Filipe Manuel Carvalho Paiva

Portekiz

35 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Alexandre Miguel Freire Santos Lima

Portekiz

54 yıl · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Ricardo Jorge Madeira Bulhão

Portekiz

39 yıl

Dénis Morais

Cape Verde Adaları

35 yıl

Tiago André Cardoso Alves

Portekiz

35 yıl

Orta Saha

Ricardo Alves Riquicho

Cape Verde Adaları

34 yıl · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Bruno Henrique Araújo Constantino Silva

Portekiz

34 yıl

Leonel Filipe Santos Correia

Portekiz

37 yıl · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Cuca

Cape Verde Adaları

35 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Márcio Augusto

Portekiz

36 yıl

Didi Santos

Portekiz

34 yıl · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Leonel Levi

Cape Verde Adaları

37 yıl · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Vladimir Forbs

Guinea-Bissau

34 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Joazimar Stehb

Cape Verde Adaları

35 yıl · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Gonçalo Miguel Coelho Gomes Pina

Portekiz

33 yıl · 147.7 lb · 5 ft 11 in

Aladino Silva

Cape Verde Adaları

33 yıl

Érico Castro

Angola

34 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Tino

Portekiz

38 yıl

Malam Seide

Guinea-Bissau

34 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Fábio Gomes

Portekiz

38 yıl · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Muhamadu Trauale

Guinea-Bissau

37 yıl

Alex Sandro  Silva de Souza

Brezilya

35 yıl · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Daniel Fernandes Jaló

Guinea-Bissau

32 yıl

İstatistikler

Oeiras Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Germano 6438710000301
Rui Santos 2053242310000201
Pedro Almeida 00000000000
Edivaldo Rodrigues 00000000000
Defans
Pedro Ferreira 2046262424000511
Osvaldo 1352201000100
Nuno Abreu 25022828010001301
Edson 2484311000000
Filipe Paiva 2877341000210
Lima 2147282443030800
Bulhão 1268151506010400
Dénis 80111921000510
Tiago Alves 4946602000100
Orta Saha
Riquicho 2927252000000
Bruno Constantino 42013494000300
Leonel Filipe 2542292903060410
Cuca 2548292902010610
Márcio Augusto 75714866000000
Didi Santos 21302626011010802
Leonel Levi 2145140000100
Vladimir Forbs 2394312000100
Forvetler
Joazimar Stehb 23932928170001000
Pina 293030010000
Aladino Silva 10392212108010300
Érico Castro 12422414107030610
Tino 5219544000000
Malam Seide 3075320000200
Fábio Gomes 1002199104030100
Muhamadu 1225141000000
Alex Sandro 502020000000
Kabi 252020000000

Transferler

Oeiras Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
Malam Seide
16 Mart 13
16 Mart 13ChavesFree
Tiago Alves
16 Şubat 13
16 Şubat 13Ribeira BravaFree
Vladimir Forbs
31 Ocak 13
31 Ocak 13MarítimoFree
Giden transferler
Jerry
01 Şubat 13
01 Şubat 13BeroeKiralık gönderildi

Oeiras Hakkında

Stadyum  Estádio Municipal de Oeiras
Kapasite  5,097
Antrenör  Luís Roquete

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması