REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Academica Clinceni

FC Academica Clinceni

Romanya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

FC Academica Clinceni - Kadro

Kaleciler

Mirel Georgian Bolboașă

Romanya

32 yıl · 154.3 lb · 6 ft 2 in

Andrei Ureche
# 82 A. Ureche

Romanya

23 yıl

Defans

M. Holzmann

Avusturya

31 yıl · 156.5 lb · 5 ft 7 in

Cosmin Ionuț Ioniță

Romanya

19 yıl

Valentin Claudiu Cristea

Romanya

22 yıl

A. Mboko

Belçika

24 yıl · 6 ft 1 in

Cătălin Andrei Ion
# 5 C. Ion

Romanya

23 yıl

A. Rufati
# 19 A. Rufati

Makedonya

23 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Jeremy Corinus

Martinik

25 yıl · 167.6 lb · 6 ft 2 in

Daniel Cristian Oprea
# 23 D. Oprea

Romanya

M. Jutrić

Avusturya

26 yıl · 6 ft 0 in

Laurentiu Vlasceanu

Romanya

17 yıl

M. Ion
# 28 M. Ion

Romanya

18 yıl

P. Čmovš

Çek Cumhuriyeti

31 yıl · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Aleksandar Tsvetkov

Bulgaristan

31 yıl · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Orta Saha

Ovidiu George Sterian

Romanya

18 yıl

Roberto Alexandru Neagu

Romanya

17 yıl

Laurentiu Lis
# 27 L. Lis

Romanya

17 yıl

Florin Alexandru

Romanya

18 yıl

Iulian Cristian Ștefan

Romanya

21 yıl · 143.3 lb · 6 ft 0 in

Vladimir Gogov

Bulgaristan

25 yıl

Marian Obedeanu

Romanya

21 yıl

A. Iana
# 24 A. Iana

Romanya

20 yıl

Robert Ion
# 21 R. Ion

Romanya

21 yıl

Aleksandru Longher

Romanya

22 yıl

M. Alghoul

Hırvatistan

26 yıl · 132.3 lb · 5 ft 4 in

M. Vrdoljak

Hırvatistan

28 yıl

Lucian Ionuț Filip
# 88 L. Filip

Romanya

31 yıl · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Forvetler

Steven Rick Ruben Goma
# 77 S. Goma

Fransa

20 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

A. Melniciuc

Romanya

17 yıl

Stipe Plazibat

Hırvatistan

32 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

William Amorim

Brezilya

30 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Robert Jerdea

Romanya

18 yıl

Valentin Dumitrache

Romanya

19 yıl

Andrei Dima
# 99 A. Dima

Romanya

16 yıl

Davide Massaro

İtalya

24 yıl

İstatistikler

FC Academica Clinceni Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Bolboașă 18022001300000
A. Ureche 2294262510801100
Defans
M. Holzmann 1809232215621200
C. Ioniță 1492112300100
V. Cristea 31010100000
A. Mboko 5407614100100
C. Ion 1193161425200300
A. Rufati 1105131302000601
J. Corinus 3365505000000
D. Oprea 262020500000
M. Jutrić 3384311300100
L. Vlasceanu 1264040500000
M. Ion 213030300000
P. Čmovš 3938443500200
A. Tsvetkov 1311151502000100
Orta Saha
O. Sterian 26262401000210
R. Neagu 532111100000
L. Lis 412020400000
F. Alexandru 181010100000
I. Ștefan 66688031310100
V. Gogov 52210553700210
M. Obedeanu 41494531100000
A. Iana 259112911300000
R. Ion 2222272435333400
A. Longher 34194531300000
M. Alghoul 86313946520100
M. Vrdoljak 1102131211100100
L. Filip 24562411200200
Forvetler
S. Goma 22473431100000
A. Melniciuc 1578171900000
S. Plazibat 3225505101100
William Amorim 18032921818800300
R. Jerdea 3387343411000
V. Dumitrache 1067321220102700100
A. Dima 2361111011100300
D. Massaro 903030710000

Transferler

FC Academica Clinceni Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Bolboașă
11 Şubat 22
11 Şubat 22HermannstadtFree
A. Tsvetkov
24 Ocak 22
24 Ocak 22BeroeFree
P. Čmovš
19 Ocak 22
19 Ocak 22PohronieFree
S. Plazibat
26 Ocak 22
26 Ocak 22Lion CityFree
M. Vrdoljak
14 Şubat 22
14 Şubat 22GrossetoFree
M. Alghoul
28 Ocak 22
28 Ocak 22DubravaFree
J. Corinus
10 Şubat 22
10 Şubat 22Fermana-
A. Rufati
08 Şubat 22
08 Şubat 22ZoryaFree
C. Ion
03 Şubat 22
03 Şubat 22ReşiţaFree
V. Cristea
01 Ocak 22
01 Ocak 22Mioveni-
A. Iana
08 Şubat 22
08 Şubat 22ReşiţaFree
L. Florica
12 Şubat 22
12 Şubat 22Rapid-
V. Gogov
12 Ocak 22
12 Ocak 22CSKA 1948-
R. Jerdea
01 Ocak 22
01 Ocak 22Un. Constanța-
Giden transferler
P. Pîrvulescu
03 Şubat 22
03 Şubat 22U ClujFree
R. Patriche
20 Ocak 22
20 Ocak 22Dinamo-
F. Achim
10 Şubat 22
10 Şubat 22FCSB-
D. Kazlauskas
11 Ocak 22
11 Ocak 22ZalgirisFree
C. Gavra
14 Şubat 22
14 Şubat 22RipensiaFree
M. Omoh
05 Ocak 22
05 Ocak 22FarulFree
D. Ventura
26 Ocak 22
26 Ocak 22Gyirmót-
A. Bilali
28 Ocak 22
28 Ocak 22MZSEFree
A. Chandarov
10 Ocak 22
10 Ocak 22SeptemvriFree
B. Cascini
01 Nisan 22
01 Nisan 22The StrongestFree
M. Cioiu
03 Şubat 22
03 Şubat 22Petrolul 52Free
Ș. Dobre
01 Ocak 22
01 Ocak 22Ripensia-
A. Păun
28 Ocak 22
28 Ocak 22U ClujFree

FC Academica Clinceni Hakkında

Kuruluş  2008
Stadyum  Stadionul Clinceni
Kapasite  4,000
Antrenör  C. Giurescu

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması