REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:

Novelda CF

İspanya
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Novelda CF - Kadro

Kaleciler

José Manuel Hernández Pastor
Néstor Franco Parón Lauría

İspanya

30 yıl · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Defans

Alejandro Belda Tortosa

İspanya

36 yıl

Óscar Sánchez Moreno

İspanya

32 yıl

Jordán Esteven Mina Pineda

İspanya

Oscar Flor Lillo

İspanya

Juan Cortés

İspanya

26 yıl · 174.2 lb · 5 ft 10 in

Javier Sánchez Carrasco

İspanya

H. Zazas

Arjantin

32 yıl · 163.1 lb · 6 ft 1 in

Orta Saha

Oscar Navarro Valero

İspanya

Antonio Diez Canicio

İspanya

Gabriel Santos Miranda da Silva

Brezilya

30 yıl

Henrique Mepomoceno

Brezilya

28 yıl · 143.3 lb · 5 ft 9 in

Francisco Padilla Gil

İspanya

27 yıl

Gabriel Fernández Romero

İspanya

46 yıl · 158.7 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

José Tomás López López

İspanya

39 yıl · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Vicente Pérez Madrid

İspanya

40 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Luca Pellegrino

İtalya

27 yıl

Iván Torregrosa Sepulcre

İspanya

29 yıl

İstatistikler

Novelda CF Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Josma Hernández 4101000000
Franco Parón 108012120000200
Defans
Álex Belda 217025250002701
Óscar Sánchez 231826260100500
Jordán Mina 4921156200300
Oscar Flor 149321200000
Juan Cortés 53202000100
Javier Sánchez 152220173702400
H. Zazas 399963501200
Orta Saha
Oscar Navarro 291532200100
Antonio Diez 1886272079011200
Gabriel Miranda 459844100100
Mepomoceno 34101000000
Paquito Padilla 1256201551303400
Gaby 977201010700100
Forvetler
Joseto 1006231211802410
Vicente Pérez 84710100100200
L. Pellegrino
Iván Torregrosa 36016214200100

Novelda CF Hakkında

Kuruluş  1925
Stadyum  Estadio La Magdalena
Kapasite  6,500

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması