REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Austin Bold

Austin Bold FC

Stany Zjednoczone
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Gdzie oglądać Austin Bold FC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Austin Bold FC bierze udział w tych rozgrywkach: USL Championship i Mecz towarzyski. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Austin Bold FC - Kadra

Bramkarze

H. Fauroux

Francja

25 lata · 185.2 funt · 6 ft 0 in

Edward Alonzi

USA

17 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Arshia Aghababazadeh

Iran

26 lata · 180.8 funt · 6 ft 3 in

Obrońcy

Jermaine Omar Taylor

Jamajka

36 lata · 194 funt · 5 ft 10 in

Kofi  Kwarteng Frempong Sarkodie

USA

30 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Jorge Nicolás Troncoso Ramirez

Chile

28 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

C. Walls
# 24 C. Walls

USA

18 lata · 169.8 funt · 6 ft 2 in

Alexander Joseph Francois

Republika Dominikańska

18 lata · 134.5 funt · 5 ft 6 in

F. Garcia
# 18 F. Garcia

Francja

27 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

N. Hinds
# 31 N. Hinds

Jamajka

24 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Josué Soto Martínez
# 20 J. Soto

USA

26 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Gustavo Rissi
# 34 G. Rissi

Brazylia

23 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Omar Ciss
# 6 O. Ciss

Senegal

20 lata · 141.1 funt · 5 ft 8 in

Xavier Iván Báez Gamiño

Meksyk

34 lata · 154.3 funt · 5 ft 6 in

Collin Fernandez

Peru

24 lata · 165.3 funt · 5 ft 8 in

Stéfano
# 29 Stéfano

Brazylia

30 lata · 194 funt · 6 ft 0 in

Amobi Chidubem Okugo
# 15 A. Okugo

USA

30 lata · 185.2 funt · 6 ft 0 in

Sonny Alejandro Guadarrama Bermúdez

USA

34 lata · 154.3 funt · 5 ft 6 in

Atakujący

Nathaniel Ayodele Oluwademilade Adamolekun

Jamajka

23 lata · 187.4 funt · 6 ft 3 in

G. Fuentes

USA

19 lata · 143.3 funt · 5 ft 6 in

A. Quintanilla

Meksyk

26 lata · 183 funt · 5 ft 10 in

O. Gordon
# 91 O. Gordon

Jamajka

30 lata · 165.3 funt · 5 ft 6 in

Juan Belman

USA

18 lata · 174.2 funt · 5 ft 8 in

Roberto Avila
# 13 R. Avila

USA

21 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Ates Diouf

Senegal

21 lata · 149.9 funt · 6 ft 2 in

Statsy

Austin Bold FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
H. Fauroux 33653202300100
E. Alonzi 00000000000
A. Aghababazadeh 901100900000
Obrońcy
J. Taylor 1266171522700200
K. Sarkodie 11912213971410400
J. Troncoso 6581971261511101
C. Walls 697156931801300
A. Francois 00000000000
F. Garcia 2244262602040500
N. Hinds 17842520510511400
J. Soto 2861521321600600
G. Rissi 2249262602200400
Pomocnicy
O. Ciss 7462361742000600
X. Báez 2551303006061500
C. Fernandez 19013022813941200
Stéfano 15402520519511000
A. Okugo 2166262515210600
S. Guadarrama 1416151510300
Atakujący
N. Adamolekun 2871321121310200
G. Fuentes 1585141910000
A. Quintanilla 2117252500000
O. Gordon 1980272168615400
J. Belman 00000000000
R. Avila 1048171168620300
A. Diouf 16372518716714800

Transfery

Austin Bold FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer z
Transfer z
E. Panicco
01 stycznia 22
01 stycznia 22Nashville-

O Austin Bold FC

Utworzony  2018
Stadion  Bold Stadium
Pojemność  5,803
Menedżer  R. Thompson

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida